Як зробити підсвічування колонок.

Іноді виникає бажання змінити що-небудь в інтер'єрі кімнати. Обивателі найчастіше починають з меблів та елементів декору і лише креативщики кидають погляд на власний комп'ютер. Зробити можна все що завгодно, наприклад, підсвітку колонок.
Вам знадобиться
  • кулькова ручка (краще прозора), два світлодіоди, резистори (опір яких буде залежати від типу світлодіодів), паяльник, ізолента, дроти завдовжки 2 метри, наждачний папір (нулевка).
Інструкція
1
З обох колонок зніміть оплетку решітки або саму решітку. Відкрийте головну колонку, де розташована плата і зробіть (але не в платі) отвір, щоб прикріпити світлодіод.
2
Отвір зробіть там, де плануєте робити підсвітку . Якщо ви хочете зробити підсвітку динаміка, то отвір потрібно робити під ним. Візьміть прозору основу ручки, відріжте від неї шматочок довжиною 2-3 см і зробіть отвір - таке, щоб увійшов світлодіод.
3
Наждачним папером обробіть цю основу до отримання матової поверхні. Це потрібно для того, щоб світло від діода не різати очі. У вас повинна вийти насадка для світильника.
4
Провід світлодіода з'єднайте з резистором, кінці резистора заізоліруйте ізолентою, щоб не сталося замикання. Щоб зробити харчування діода, треба "плюс" під'єднати до гнізда, де підключається адаптер для колонок, а "мінус" - до відкритого контакту над регулятором гучності.
5
Якщо ви "плюс" і "мінус2 візьмете тільки від одного гнізда у адаптера, ваш світлодіод просто не буде відключатися за допомогою ручки регулятора звуку на колонці, бо струм у гнізді адаптера присутній постійно.
6
Після того як ви все підключіть, перевірте працездатність. Потім закріпіть перший світильник з допомогою скотчу й зробіть другу колонку. У неї харчування світильника відбуватиметься від плати головною, основною колонки.
7
У обох колонок ззаду зробіть отвори для дроту. Простягніть провід між колонками і приєднайте його до контактів, де під'єднані дроти першого світильника. Поставте резистор на другий світильник.
8
Перевірте працездатність ваших колонок. Якщо все правильно, зберіть колонки. На діоди обов'язково надіньте насадки.