Як розпізнати коросту. два укусу поруч.

Короста - захворювання, яке викликається коростяних кліщів. Дуже заразне. Якщо на вашій шкірі оселилася личинка коростяний кліщ, перші ознаки зараження ви відчуєте тільки через два тижні. Як розпізнати коросту ? Які ознаки підкажуть вам, що зараження сталося?
Інструкція
1
Короста характеризується дуже сильним свербінням. Він нестерпний і ви постійно будете розчісувати уражені ділянки. При виникненні нестерпної сверблячки, уважно огляньте поверхню шкіри. Особливу увагу приділіть складкам шкіри між пальцями, животу, сідницях, спині, і внутрішньої поверхні стегон. Чоловікам - мошонку і статевий член. Нерідко саме ці місця піддаються посиленої атаці кліщів. Шукайте дрібну висип червонуватого кольору. Часто вона має вигляд дрібних вузликів рожевого кольору. Через расчесов бульбашки покриваються скоринкою. Досить часто укуси носять парний характер. Тобто розташовуються на поверхні шкіри поруч один з одним два укусу.
2
Зверніть увагу, в який час свербіж проявляється найбільш сильно. Як розпізнати коросту ? Коростяний кліщ найбільш активний в нічний час. Днем його активність знижується, і свербіж стає набагато слабкіше. До середини дня він може зовсім пропасти. Але не чекайте, що цим все закінчилося. До вечора свербіж з'явиться знову.
3
Пошукайте так звані «коростяві ходи». Якщо зараження відбулося досить давно, ви помітите їх. Вони являють собою сухі тріщини на поверхні шкіри. Уважно огляньте тріщини при їх виявленні. Часто коросту плутають з алергією. Якщо у вас до цього траплялися прояви алергії, ви швидше зможете відрізнити її від заразного захворювання.
4
Для того щоб відрізнити коросту від алергії, прийміть звичний для вас препарат. Через деякий час знову уважно розгляньте свою висип. Якщо це алергія, то після прийому препарату висип зблідне, а можливо і зникне зовсім. Якщо висип залишилася колишньою - будьте впевнені, у вас короста.
5
Простежте за вашими рідними та близькими. Якщо ви заразилися коростою, то незабаром свербіж відчують і вони. Уважно обстежте шкірні покриви своєї сім'ї. При виявленні схожою висипу не зволікайте, і звертайтеся в поліклініку за місцем проживання. Дерматолог допоможе вам позбавитися від хвороби і запобіжить зараження великої кількості людей з вашого оточення.
Короста - ураження шкіри кліщем. Помічено, що діти більш схильні до цього захворювання, пов'язано це з тим, що щільність шкіри у них значно менше. Інкубаційний період складає 8-12 днів. Зараження може відбуватися при тісному контакті з хворим, наприклад, при рукостисканні або використанні одних і тих же засобів гігієни.
Інструкція
1
У перші дні після зараження короста практично ніяк не виявляється. На шкірі можуть утворюватися ділянки з легким почервонінням і свербінням, але особливого дискомфорту це не заподіює людині. А в цей час кліщі починають активно розмножуватися. Уважно огляньте шкіру, якщо вас раптом щось стало турбувати, особливо якщо свербіж почав локалізуватися між пальцями рук, згинами суглобів або на статевих органах. У випадку найменших підозр негайно відвідайте дерматолога.
2
Поступово на шкірі з'являються червоні парні точки, спочатку мають рівні обриси. Якщо ви помітили одну пару точок, це не означає, що ви хворі на коросту, можливо, що вас просто хтось вкусив. Але якщо їх багато і з кожним днем їх чисельність лише збільшується, значить вам необхідно пройти обстеження і почати лікування. Лікар при візуальному огляді зможе поставити діагноз.
3
Якщо не почати лікування, на шкірі стануть помітні ходи кліщів, які вони роблять в шкірі. Свербіж при цьому стає нестерпним, з'являються расчеси і корости, що значно погіршує процес лікування. Також можуть з'являтися бульбашки, заповнені рідиною або гноєм, але це у випадку приєднання інфекції.
4
З кожним днем кліщ починає завойовувати все більше місця. Почервоніння з'являється практично скрізь, яка змінюється сильним свербінням. Якщо ви помітите підозрілі зміни на вашому тілі або у дитини, не соромтеся йти в лікарню, коросту можна вилікувати буквально за 5-10 днів, В іншому випадку процес одужання може зайняти місяці. Лікар призначить вам спеціальну мазь, яка усуне кліщів.
Зверніть увагу
Якщо ви вчасно не почнете лікування, на шкірі можуть залишитися шрами і рубці. Чим раніше розпочато лікування, тим більше шансів позбутися корости з найменшими втратами.
Корисна порада
Після повного одужання ретельно обробіть весь будинок з дезінфікуючими засобами.