Як змінити папки на робочому столі.

Робочий стіл - особистий простір користувача, який кожен заповнює, виходячи зі своїх звичок, потреб і характеру. На робочому столі можна розміщувати різні об'єкти - файли і папки і вибудовувати їх у зручному порядку.
Інструкція
1
Для когось зручно утримувати на робочому столі папки , що містять різні файли, документи. Хоча, як правило, краще важливу, об'ємну інформацію зберігати на диску D, а на робочому столі залишати необхідні ярликі.Еслі стандартний вид папок Windows вас не влаштовує, незручний, їх завжди можна поміняти.
2
Наведіть курсор миші на будь-яку папку на робочому столі. Натисніть правою клавішею миші на папці, значок якої хочете змінити. У контекстному меню виберіть самий нижній пункт «Властивості». У вікні виберіть вкладку «Налаштування». На цій вкладці натисніть кнопку «Змінити значок». Відкриється невелике вікно «Змінити значок для папки « Такий-то ».
3
Windows запропонує вам на вибір певний набір значків для папок, що містить кнопки виключення, знаки питання, замочки, стрілки і т.д.Левой клавішею миші виберіть значок найбільш підходящий для вас, відповідний вмісту папки . Натисніть кнопки «Ок»> «Застосувати»> «Ок». Тепер на вашому робочому столі красується зручний для вас значок папки .
4
Якщо з часом він стане не актуальне, ви завжди можете повернути класичний вид значка папки назад. Для цього виконайте всі перераховані вище дії і у вікні зміни значків натисніть кнопку «Відновити умовчання», потім знову «Ок»> «Застосувати»> «Ок».
5
Також ви можете змінити і шрифт, яким написано назву папки (тобто напис під ними). Але необхідно враховувати, що шрифт можна змінювати тільки для всіх значків, ярликів, файлів робочого столу.
6
Натисніть правою клавішею миші на робочому столі. Виберіть пункт «Властивості»> вкладка «Оформлення»> кнопка «Додатково». У вікні «Додаткове оформлення» ви побачите пункт «Елемент» в спадному списку якого вам пропонується вибрати той компонент робочого столу, який хочете змінити. У нашому випадку це пункт «Значок». Далі виберіть зручний вам шрифт, його розмір і натисніть кнопки «Ок»> «Застосувати»> «Ок».
Тип папки в операційній системі Microsoft Windows визначає категорію даних, що зберігається. За замовчуванням існує 7 типів папок: документи, зображення, фотоальбом, музика, артист, альбом і відео. Користувач може змінити різні параметри відображення обраної папки.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління».
2
Розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація» і виберіть вузол «Властивості папки».
3
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна і вкажіть команду «Використовувати звичайні папки Windows» для відключення області повідомлень у всіх папках.
4
Оберіть опцію «Відкривати кожну папку в окремому вікні» для заборони відкриття нової папці у вкладці попереднього вікна або виберіть опцію «Відкривати одним клацанням» для відмови від подвійного кліка.
5
Перейдіть на вкладку «Перегляд» і застосуєте прапорці на полях «Завжди відображати значки, а не ескізи», «Завжди відображати меню» і «Відображати відомості про розмір файлів в підказках папок».
6
Застосуйте прапорці на полях «Показувати приховані файли і папки», «Відображати простий вигляд папок у списку папок« Провідника »і зніміть прапорець на полі« Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів ».
7
Скористайтеся функцією відновлення властивостей папки, при зміні типу після впливу шкідливих програм. Для цього викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати».
8
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK.
9
Розкрийте гілку реестраHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionі змініть (або при необхідності, створіть) значення строкового параметра NoFolderOptions на 1 для відображення або 0 - для приховування меню властивостей папки.
10
Поверніться на вкладку «Перегляд» діалогового вікна «Властивості папки» і застосуєте прапорці на полях «Відновлювати колишні вікна папок при вході в систему» і «Використовувати прапорці для вибору елементів» для зміни необхідних параметрів.
11
Зніміть прапорці на полях «Приховувати захищені системні файли», «Пам'ятати параметри відображення кожної папки», «Відображати букви дисків» і «Відображати обробники перегляду в панелі перегляду».