Як надіти ремінь на гітару. Як одягти ремінь на електрогітару.

Для класичної гітари зазвичай ніякої ремінь не потрібен. Виконавець класики, як правило, грає сидячи, поставивши ногу на спеціальну лавочку. У того, хто співає під гітару або виконує естрадну музику, життя набагато складніше: грати часто доводиться стоячи, і гітару треба якось закріпити. Барди іноді обходяться стільцем - на нього ставиться одна нога, і таким чином створюється упор для інструменту. При високому зростанні можна навіть поставити стілець спинкою до себе і перекинути ногу через спинку, щоб вона впиралася в нижню частину стегна. Більшості ж виконавців вимагається ремінь або підвіска.
Вам знадобиться
  • - ремінь;
  • - парашутна стропа;
  • - гачок;
  • - карабін.
Інструкція
1
Ремінь для гітари можна просто купити в музичному магазині. Як правило, у покупного ременя з одного боку петля, а з іншого - щось на зразок пари шкіряних шнурків. Огляньте гітару. На резонаторі у неї повинна бути невелика «гудзик». Всуньте цю гудзик в петлю на ремені.
2
Другу частину ременя можна закріпити двома способами. Можна просто протягнути її в отвір головки грифа і прив'язати до неї. Головне в цьому випадку - щоб ремінь не заважав підкручувати третій або четвертий кілочок. Можна зробити й інакше. Один з шнурків просуньте під гриф з боку розетки. Протягнете шнурок під грифом до його п'яти, а потім зв'яжіть кінці обох шнурків. Якщо на другому кінці ременя знаходяться не шнурки, а металевий або пластмасовий гачок, його необхідно просто зачепити за нижню частину розетки.
3
Ремінь можна змайструвати й самому. Для цього знадобиться шматок корсажной стрічки або парашутної стропи, невеликий шнурок, карабін і металевий гачок. Відміряйте шматок стропи так, щоб гітара могла розташовуватися в зручному для вас положенні. Краще спочатку відрізати шматок достовірніше, потім можна буде відрегулювати. Обпечуся краю. На одному кінці стропи пропаліть паяльником або апаратом для випалювання петлю. До іншого кінця пришийте маленький карабін. Щоб можна було користуватися таким ременем, відріжте шматок шнура, протягніть його під грифом з боку розетки і зашейте в кільце так, щоб він охоплював верхню частину п'яти грифа. За це кільце зачепите карабін.
4
Можна зробити і зовсім простий варіант ременя, який буде чіплятися тільки в одній точці. Для нього теж потрібна парашутна стропа або досить щільна тасьма. Виміряйте приблизну відстань від вашого сьомого хребця до пупа, додайте до цього товщину гітари і відстань від верхньої обичайки до краю розетки. Помножте все це на два і приплюсуйте ще сантиметрів десять на різні непередбачені обставини. Краю обпечуся і зшийте разом. На місце з'єднання пришити кристалічний гачок або карабін. У цьому випадку ремінь надаватися через голову, а гачок чіпляється за нижній край розетки.
Зверніть увагу
Гачок необхідно підігнати так, щоб він щільно тримав гітару. Але в той же часом її не дряпав. Робиться це плоскогубцями.