Як прибрати патьоки на фарбі.

Потьоки на фарбі можуть бути утворені внаслідок надмірного розведення фарби, нанесення товстого шару фарби, розпилення її з пістолета на занадто близькій відстані. Потьоки псують естетичний вигляд виробу і до того ж, збільшують витрату матеріалу. Так як же позбутися від цих застиглих крапель фарби, якщо вже ви не змогли їх уникнути?
Вам знадобиться
  • - валик або пензель;
  • - лезо;
  • - вата;
  • - спирт;
  • - гумові рукавички;
  • - наждачний папір.
Інструкція
1
Якщо після фарбування пройшло незначний час, і фарба ще не почала «схоплюватися», негайно за допомогою кисті або валика розподіліть її по всій пофарбованої поверхні. Не видаляйте патьоки під час висихання і не фарбуйте, поки фарба повністю не висохла. Ознакою повного висихання фарби є відсутність «мокрих» відблисків.
2
По досягненні повного висихання фарби, усуньте пил і бруд з пофарбованої поверхні, знежирте її. Обробіть наждачним папером місця патьоків, обернувши наждачкою дерев'яний брусок.
3
Нанесіть ще один шар фарби. Не беріть багато фарби на валик або пензель, фарбуйте тонким шаром. При по фарбі рівній поверхні краще використовувати валик - фарба лягає рівніше і патьоків утворюється менше. Використовуйте якісну фарбу і валик (кисть). Фарбування здійснюйте в провітрюваному приміщенні, використовуйте вентилятори.
4
Забарвлюючи поверхню, не беріть на валик або пензель велику кількість фарби, так як саме через це і утворюються патьоки. При утворенні великої Іпотека фарби, перед шліфуванням цього місця, радимо акуратно зрізати зайву фарбу лезом. Це значно прискорить процес подальшої обробки.
Зверніть увагу
При використанні розчинника остерігайтеся його потрапляння на шкіру і особливо в очі. При попаданні розчинника на шкіру змийте його водою або засобом для миття рук. При попаданні його в очі промийте очі великою кількістю теплої води. При появі печії або сльозливості зверніться до лікаря.
Корисна порада
- використовуйте для виконання робіт рукавички; - зберігайте розчинник в місцях, недоступних дітям.