Як встановити настінний котел.

Установка настінних котлів є досить трудомістким і дуже відповідальним процесом. Газові котли бувають одноконтурні - тільки для опалення та двоконтурні - опалення плюс гаряча вода. Дотримуючись кілька нескладних правил, ви обов'язково зможете самостійно встановити такий котел у себе вдома.
Інструкція
1
Обов'язково сповістіть місцеву газопостачальних організацій про те, що ви плануєте монтаж нового газового настінного котла. Необхідно узгодити з нею все майбутні роботи.
2
Перевірте комплектацію поставки. Розпакуйте упаковку і перевірте наявність інструкції з експлуатації, монтажного шаблону, настінних кронштейнів і монтажних пристосувань. Переконайтеся, що котел знаходиться в ідеальному стані.
3
Перевірте комплектацію поставки. Розпакуйте упаковку і перевірте наявність інструкції з експлуатації, монтажного шаблону, настінних кронштейнів і монтажних пристосувань. Переконайтеся, що котел знаходиться в ідеальному стані.
4
Звірте технічні характеристики на упаковці та на ідентифікаційної таблиці, розташованої усередині на передній кришці з даними, зазначеними в інструкції. Перевірте, щоб котел був налаштований на роботу з конкретним типом газу.
5
Ретельно промийте усі трубопроводи не тільки котла, а й усієї системи опалення, щоб видалити всі сторонні частинки, які могли потрапити в дану систему опалення під час її складання, наприклад, при зварюванні, нарізці труб або обробці розчинниками.
6
Головна умова для установки котла - це рівна вертикальна стіна, на яку ви будете встановлювати систему утоплення. Адже вона повинна витримати вагу не тільки котла, але й додаткового обладнання. Зверніть увагу на несучу здатність кріпильних виробів. До горючої стіни попередньо необхідно прикріпити прокладку з негорючого матеріалу товщиною більше 3 мм. У такому випадку котел встановлюється на відстані мінімум 5 см від стіни.
7
Підготуйте для котла окрему електропроводку з автоматичним вимикачем і стабілізатором напруги. Не забудьте про заземлення опалювальної системи.
8
Відстань від котла до підлоги повинно бути не менше 80 см, а від бічної поверхні до стіни - не менше 50 см. Підключення котла до газу виконується жорстким з'єднанням - металевою трубою через зганяння і паронітових прокладку. За допомогою схилу і рівня перевірте положення встановленого котла - не повинно бути ніяких перекосів.
9
Перевірте герметичність різьбових з'єднань за допомогою мильної емульсії.
10
І останнє: перший запуск і регулювання котла повинні бути виконані обов'язково в присутності технічного фахівця і з його допомогою.