Як вивести швидко вошей. рецепт порятунку від вошей і гнид в домашніх умовах.

У більшості з нас побутує думка, що воші можуть завестися у людей з брудними і недоглянутими волоссям або у малозабезпеченого суспільства, які не стараються дотримуватися правил особистої гігієни. Однак це зовсім не так, жоден з нас не застрахований від цього захворювання - педикульозу, розмножуються воші дуже швидко і інтенсивно. Навіть досить охайна людина може привезти на собі вошей з готелю, відрядження, дачі або поїзда. Позбавтеся від паразитів в короткі терміни і уникайте тісного спілкування з людьми, поки не видужаєте повністю.
Вам знадобиться
  • 1) чемерицеву вода.
  • 2) Машинка для стрижки волосся.
  • 3) Гас.
  • 4) Журавлинний сік.
  • 5) Фарба для волосся.
  • 6) Гребешок з частими зубами.
Інструкція
1
Зазвичай визначити наявність вошей на голові не представляє труднощів. Педикульоз проявляється сильним свербінням в області потилиці і за вухами. Від головних вошей позбутися дещо складніше, ніж від платтяних і лобкових. Існує величезна кількість рецептів позбавлення від цих паразитів, найдешевшим, перевіреним і ефективним засобом є чемерицеву вода, яку можна купити в будь-якій аптеці і використовувати згідно інструкції.
2
Найшвидший спосіб позбавлення від вошей - це зістригти волосся налисо. Але цей метод підійде далеко не кожному, якщо у дівчинки волосся до пояса, то її буде зістригати шкода. Але якщо воші завелися у хлопчика, можна зістригти волосся. Таким чином, не доведеться застосовувати хімікати.
3
Ще в давні часи існувало народний засіб, завдяки якому боролися з паразитами в голові - це гас. Досить змочити ватний тампон в гасі і нанести на шкіру голови і волосся. Після цього надіньте поліетиленовий мішок на голову і залиште на деякий час. Від вошей ви, звичайно, позбудетеся, але ось волосся втратять свою силу і стануть млявими досить довгий час. Тому будьте обережні у застосуванні даного засобу.
4
Журавлинний сік досить хороший для позбавлення від гнид, завдяки своїй кислому середовищі, він руйнує і розчиняє зовнішню оболонку яйця.
5
Для жінок підійде спосіб забарвлення волосся, так як гниди і воші бояться перекису водню, яка міститься в кожній фарбі. А якщо ви регулярно фарбуєте волосся фарбою, то заразитися педикульозом практично неможливо.
6
Після використання будь-якого засобу в боротьбі з вошами і гнидами, необхідно прочесати голову і волосся спеціальним гребенем з частими зубами. Для полегшення цієї процедури можна нанести на волосся оливкова олія або бальзам, це додасть просте ковзання. Прочісувати волосся доведеться протягом декількох днів, щоб домогтися бажаного результату.
Корисна порада
На сьогоднішній день існує величезна кількість шампунів і гелів для лікування педикульозу, не соромтеся запитувати про це в аптеці. Дотримуйтесь правил особистої гігієни, користуйтеся тільки своєю гребінцем, регулярно мийте голову і тіло, щодня змінюйте натільна білизна, попередньо пропрасувати гарячою праскою.