Як підтягнути животик.

З настанням літа так хочеться носити коротенькі сукні, обтягуючі джинси і коротенькі маєчки, які відкривають красивий плоский животик . Але що ж робити, якщо животик у далеко до ідеалу? Не варто впадати у відчай, досягти бажаного результату можливо, не проводячи цілі дні в фітнес-клубі.
Інструкція
1
Для підтримки вашого животик а в формі досить правильно харчуватися, очищати організм, не сутулитися, чи не випинати живіт, намагатися його втягувати в себе - з часом ви до цього звикнете. М'язи вашого животик а звикають до того становища, в якому перебувають. Якщо ви перестанете сутулитися і будете ходити з рівною спиною, м'язи живота будуть перебувати в тонусі.
2
Наступний етап - це правильне харчування. Переїдання, вживання важкої жирної їжі на ніч можуть нашкодити не лише вашому животу, але і всьому організму. Правильно харчуючись, ви підвищуєте працездатність, поліпшує самопочуття і сприяєте оздоровленню свого організму. Намагайтеся харчуватися часто, але маленькими порціями. Не мучте себе голодом - коли організм буде знаходитися в стані стресу, він починає відкладати жирові відкладення. Не варто їсти великими порціями - так ви тільки розтягнете шлунок. Не робіть 10 перекусів протягом дня, намагайтеся пити побільше рідини, після шести вечора краще не їсти (в крайньому випадку їжте хоча б за три години перед сном). Скоротіть вживання вуглеводів до мінімуму (макарони, хліб, шоколад, картопля, борошняні вироби).
3
Якщо ви любите солодкий чай, доведеться пити чай з однією ложкою цукру, а не з трьома.
4
Їжте якомога більше фруктів і овочевих салатів з буряком, морквою, капустою.
5
Робіть вправи для преса. Для отримання хорошого результату заняття треба робити щодня по п'ятнадцять хвилин (можна більше, але не менше). Якщо робота вам не дозволяє щодня робити вправи, намагайтеся хоча б чотири рази на тиждень, інакше ваші зусилля будуть марними. Займаючись щоденно, найближчим часом ви побачите позитивний результат: м'язи підтягнутися, з'явиться легкість у всьому тілі.
6
Не варто забувати про очищення організму. Кожен день в нашому організмі накопичуються шлаки, які призводять до погіршення обміну речовин. Щоб вивести з організму шлаки, достатньо прийняти ванну зі спеціальною сіллю.