Як приклеїти накладні вії пучками.

Еталоном краси вже давно стали довгі, пухнасті і підкручені вії , які, на думку професіоналів-візажистів, надають велику виразність погляду, роблячи його загадковим і сексуальним. І тому представниці прекрасної статі, у яких вії не підходять під це визначення, знайшли вихід з положення. Накладні вії . Зручно і при правильному накладення практично не відрізниш від справжніх.
Інструкція
1
З плином часу асортимент вій став вражати уяву: вії пучками , подовжені на всіляких тяганині, декоровані бісером та пір'ям. Загалом, на будь прискіпливий смак. Головне - їх правильно наклеіть.Очіщеніе. Наклеюйте вії на вже очищену від макіяжу і знежирену шкіру повік. Інакше клей просто не подіє, і ваші вії відваляться в перші кілька секунд.
2
Розчісування. Розчешіть свої вії , щоб точно простежити напрямок їхнього росту. Починайте клеїти безпосередньо з внутрішньої сторони рухомого століття, йдучи від носа до зовнішнього кута. На зовнішній кут повинні припасти найдовші вії.
3
Візьміть пінцет. З його допомогою підніміть вії і, завдавши крапельку клею на пучок, приклейте його до основи своїх натуральних вій. Трохи потримайте, і намагайтеся не моргати протягом декількох хвилин. Потім візьміть наступний пучок, і повторіть процес спочатку.
4
Якщо ви вибрали накладні вії на стрічці, то схема майже така ж, тільки після нанесення клею на стрічку, почекайте секунд 30, щоб клей став липким, і тільки потім приложити до століття і легко нажать.В кожному з випадків потрібно використовувати рідку підводку для повік, щоб приховати сліди «шва». В ідеалі ще й кілька шарів туші.
5
Зняття вій. Спочатку зніміть весь макіяж і сполосніть обличчя гарячою водою. Прикладіть до вій змочений в оливковій олії ватний диск, щоб нейтралізувати клей. Після цього акуратно знімайте вії , притримуючи повіку. Зняті вії поверніть на підставку, з якою вони продавалися. Так вони збережуть і форму, і зовнішній вигляд до наступного їх використання. Не забудьте перед цим їх промити в НЕ мильній воді. Якщо правильно доглядати за ними, то можна використовувати накладні вії до 5 разів.