Як позбутися від гаймориту.

гаймориту називають запалення верхньощелепної пазухи, яке виникає як наслідок ускладнення при гострому нежиті, скарлатині, грипі, кору та інших інфекційних захворюваннях. Також частою причиною гаймориту є запалення коренів чотирьох задніх верхніх зубів. Характеризується хвороба почуттям тиску і напруги в області пазухи носа, болями в області чола, скул, скронь. Знижується нюх, носове дихання утруднене, з'являється світлобоязнь та сльозотеча.
Вам знадобиться
  • - багно болотний;
  • - масло рослинне;
  • - масло вершкове;
  • - сік татарника;
  • - нерафінована олія;
  • - віск;
  • - яйце куряче.
Інструкція
1
Для лікування гаймориту приготуйте наступний склад. Столову ложку багна болотного залийте 100 мл соняшникової олії і поставте на водяну баню на півгодини, остудіть і профільтруйте. Закопуйте отримане масло в кожну ніздрю по 2 краплі 3 рази на день. Курс лікування - 7-10 днів.
2
Дуже добре при гаймориті допомагає закладання вершкового масла в носові проходи. Візьміть шматочок топленого вершкового масла розміром з горошину, покладіть його в ніздрю і закрийте прохід шматочком вати. Процедуру виконуйте на ніч, причому якщо масло закладаєте в праву ніздрю, спати необхідно на лівому боці, і навпаки. Курс лікування - 5-7 процедур.
3
При гаймориті народні лікарі рекомендують сік татарника. Відіжміть сік з перемелених листя татарника і закопуйте по 5 крапель у кожну ніздрю двічі на день - вранці і ввечері протягом 10 днів. В татарника міститься велика кількість інуліну, який з успіхом бореться з інфекцією.
4
Для лікування гаймориту приготуйте наступну мазь. Візьміть склянку нерафінованої олії, покладіть в нього шматочок воску розміром із сірникову коробку і поставте на слабкий вогонь для його розплавлення. Зваріть куряче яйце, вийміть з нього жовток і, відокремивши половину, розкришите його до дрібної крихти. Поступово введіть жовток в розплавлений віск до повного розчинення жовтка в киплячому воску. Процідіть склад через дрібне сито і злийте в банку. Мазь може зберігатися в холодильнику до 10 місяців. Візьміть мазь, поки вона ще тепла, і закапайте в кожну ніздрю по 1-2 краплі. Через годину повторіть. Досить 3-5 закопувань цієї мазі, щоб гайморит пройшов безслідно.
Зверніть увагу
Не рекомендується доводити гайморит до його хронічної форми. Це загрожує ускладненнями у вигляді гнійного або серозного менінгіту, освітою поліпів, свищів і грануляцій.
Корисна порада
Для лікування гаймориту народні лікарі рекомендують на початковому етапі його утворення промивання носа сольовим розчином, розчином солі з медом, закладання в носові проходи горошин меду і турундучек з настойкою прополісу. Ефективні компреси з чорною редькою або коренем хріну.