Як перекачати файли з фотоапарата в комп'ютер.

Кожен кадр - відображення наших усмішок і хорошого настрою. Хочеться зберегти ці частинки щоденних подій в альбомах, щоб потім, коли стане сумно і самотньо, поглянути на них і ще раз посміхнутися. Все це можливо, потрібно лише перекачати знімки з фотоапарата в комп'ютер і роздрукувати. Як же це зробити?
Інструкція
1
В сучасних системних блоках і ноутбуках є картрідер - пристрій, що дозволяє швидко зчитувати інформацію з карти пам'яті вашого фотоапарата . Дістаньте карту, вставте її в картрідер і далі працюйте як зі звичайною флешкою: "Копіювати - Вставити".
2
Якщо картридера немає, візьміть кабель, який додавався до фотоапарата під час покупки. Один кінець вставте у відповідний роз'єм фотоапарата , а другий - у флеш-роз'єм комп'ютер а. Натисніть на кнопку включення фотоапарата .
3
Якщо кабель приєднаний правильно, на екрані з'явиться діалогове вікно, що пропонує кілька завдань на вибір. Прокрутіть вниз смугу прокрутки і натисніть «Майстер роботи зі сканером або цифровою камерою». Потрібно клацнути один раз на цьому пункті лівою кнопкою миші, а потім натиснути ОК. Як варіант - двічі клацнути на написи.
4
Після цього відкриється вікно, де ви зможете вибрати ті знімки, які вам дійсно необхідно скопіювати в комп'ютер. За замовчуванням біля всіх знімків стоять зелені галочки. Якщо вам якісь фотографії не потрібні, клацніть на квадратику з галочкою, вона зникне, і ці кадри не будуть скопійовані. Натисніть «Далі».
5
Наступний крок - вибір назви для ваших фотографій і місця, куди вони будуть збережені. За замовчуванням стоїть назва «Зображення», а файли зберігаються в папку «Мої малюнки». Якщо ви копіюєте файли , наприклад, з новорічного свята, то для полегшення пошуку потім їх в комп'ютер е краще написати, наприклад, «Новий рік - 2011». А натиснувши кнопку «Обзор», ви можете вибрати іншу папку на вашому комп'ютер е (наприклад, «Диск D - Фотографії»).
6
Якщо ви не хочете, щоб знімки залишилися в пам'яті фотоапарата після перекачування, поставте внизу галочку біля задачі "Видалити знімки з камери після копіювання». Натисніть «Далі». Ваші фотографії почнуть копіюватися в потрібну папку і автоматично віддалятися з флеш-карти фотоапарата . Коли процес закінчиться, натисніть ОК, вимкніть фотоапарат і роз'єднаєте кабель.
7
Тепер можна відібрати найвдаліші кадри і роздрукувати.