Як робити кульки з ниток.

Способи декору квартири або будинку далеко не завжди вимагають великих витрат часу, сил і грошей. Наприклад, щоб зробити кулі з ниток , які прикрасять будь-який інтер'єр, вам знадобляться не більше півгодини часу і менше 50 рублів грошей.
Інструкція
1
Захистіть стіл, на якому будете працювати, від забруднення. Накрийте його папером (але не газетами: типографська фарба може віддрукуватися на нитках) або клейонкою. Щоб клей не потрапив вам на одяг, надіньте фартух, а на руки краще надягти гумові рукавички.
2
Для виготовлення куль вам знадобиться якісний клей. Це може бути безбарвний канцелярський або ПВА. ПВА більше підходить при роботі з товстими нитками - він краще тримає всю конструкцію. Знайдіть високу і вузьку пластмасову ємність. Перелийте туди трохи клею і закрийте банку.
3
Від вибору ниток залежить зовнішній вигляд готового виробу. Якщо ви будете використовувати кулі в первозданному вигляді, нічим їх не прикрашаючи додатково, то з особливою увагою поставтеся до кольору ниток . Товщина їх може бути будь-хто. З тонких виходять повітряні невагомі павутинки, джутові шнури допомагають створити фактурний об'єкт, який буде виділятися в інтер'єрі.
4
Підберіть швейну голку, у вушко якої пройдуть вибрані нитки. Якщо ви використовуєте дуже товстий шнур, замість голки можна взяти дріт і скрутити її петлею, в центр петлі вставивши кінець шнура.
5
Голкою з ниткою проткніть баночку з клеєм наскрізь. Якщо ви використовуєте дріт, то отвір можна проробити шилом. Важливо, щоб воно було не більше діаметра нитки, інакше клей витікатиме або занадто товстим шаром покривати нитку.
6
Надуйте повітряні кульки до необхідного розміру. Можна використовувати кулі не тільки круглої, але і витягнутої форми, нитяна сітка повторить будь плавні обриси. Міцно перев'яжіть кінець кульки і змастіть всю його поверхню тонким шаром крему або масла - це робиться для того, щоб нитки не прилипли до нього і не пом'ялися при витягуванні.
7
Простягаючи нитку через ємність з клеєм, обертайте її навколо кульки. Намагайтеся накладати її рівномірно, регулюючи щільність (тобто кількість шарів) в відповідності зі своїм задумом.
8
Обмотаний кульку залиште висихати щонайменше на один день. Потім розв'яжіть кінець кульки або проткніть його і витягніть. Що залишився кулю з ниток можна використовувати як окреме прикраса або як частина декоративних композицій.