Як вибрати породу кішки.

Поява в будинку кошеняти - кінцевий етап, результат свідомого і усвідомленого вибору, насамперед породи майбутнього вихованця. Якщо підходити до питання про вихованця інакше, то справа може закінчитися вельми плачевно. В кращому випадку кошеня повернеться в сім'ю мами- кішки , а в гіршому відправиться на вулицю. Отже, як вибрати породу кошеняти?
Інструкція
1
Дуже важливий стиль життя, соціальний статус, сімейний стан майбутнього власника. Наприклад, в сім'ях, де є діти молодше 3 років, взагалі не рекомендується тримати котів і собак.
2
Пенсіонери, непрацюючі люди мають можливість проводити з вихованцем багато часу, приділяючи йому максимум уваги. Для них найбільш підходящим вибором стануть такі «компанійські» і товариські породи кішок, як сіамська, перська, абиссинская, бурма, турецький ван і, якщо дозволяє житлоплощу, навіть мейн-кун.
3
Одинокому працюючій людині підійде кішка, яка прекрасно переносить самотність, не впадає в депресію і здатна сама себе розважити. До таких відносяться кішки породи: російська блакитна, шотландська висловуха, Тонкінез, балинез, британська короткошерста, американська жесткошерстная, що отримала така назва не за жорстку шерсть, а скоріше за її вид. Довгошерсті кішки не підходять для людини, більшу частину часу проводить на роботі. «Персам» та іншим довгошерстим породам потрібен регулярний і ретельний догляд за шерстю: миття, вичісування. Не варто забувати і про часті прибираннях квартири. Тоді як представники короткошерстих порід не доставляють таких клопотів.
4
Для сім'ї з дітьми слід вибирати породи, що відрізняються толерантністю і високою здатністю до адаптації. Бірманські кішки , скоттіш фолд, абиссинская - відмінні приятелі по іграм і переглядами футбольних матчів, серіалів, терплячі до постійного тягання на руках. Дивно підходять для сім'ї миролюбні, ласкаві і товариські кішки -таксі манчкін. До речі, для утримання в родині краще не купувати довгошерстого кошеня. Особливо це актуально для сім'ї з маленькими дітьми. Діти обожнюють кішок, але ніяково притиснута шерсть, випадково заподіяне кішці незручність можуть стати джерелом конфлікту між дитиною і вихованцем. До того ж, короткошерсті породи, як правило, відрізняються підвищеною грайливістю, більш товариські і терпимі.
Корисна порада
Вибрати породу кошеня, кішка для сім'ї, кішка для працюючого, завести кошеня, породи кішок
Собака - це друг, товариш і партнер по іграх, мовчазний співрозмовник і віддане істота. При виборі собаки прислухайтеся до себе і своїм близьким, адже у кожної породи свій характер.
Інструкція
1
Якщо ви молоді і активні, вибирайте породи, які життєлюбний і життєрадісні. Вашим компаньйоном може стати фокстер'єр. Зведений характер цих собачок, життєрадісність і відданість господарям будуть радувати вас дуже довго.
2
Якщо ви вибираєте собаку для дитини, зупиніть свій вибір на золотистий ретривер. Ці напрочуд добродушні і добре піддаються дресируванню собаки відмінно порозуміються з малюком.
3
Для родини, в якій є літні люди, чудово підійде коллі. Це дуже спокійні віддані собаки, які легко навчаються новим командам. Другом для такої сім'ї може стати і лабрадор.
4
Якщо ви змушені часто переїжджати з місця на місце, виберіть в друзі собачку невеликого розміру. Вона не принесе великих клопотів. Йоркширський тер'єр - відмінний кандидат на роль мандрівника. Ці собаки люблять все нове, але ніколи не забувають про постійне і улюбленому - хазяїні.
5
Якщо ви не знаєте, що таке легкий шлях, і як по ньому йти, заведіть маламута. Ці собаки дуже красиві, але дуже важко піддаються дресируванню. Зате як ви будете горді собою і вашим псом, коли через кілька важких тренувань він все-таки вивчить команду "до мене!".