Як написати характеристику для студента, що проходив практику.

Кожна літня практика закінчується хвилюючою для її учасників процедурою - на практиканта пишуть характеристику . Яку інформацію вона повинна містити, щоб оцінка роботи студента була повною?
Інструкція
1
Відгук про практикантів пишеться на папері з шапкою або логотипом компанії, в якій він проходив практику . Якщо таких у фірми немає, не зайвим буде написати її назву і адресу в правому верхньому куті аркуша.
2
Обсяг характеристики, як правило, не великий - максимум однієї сторінки. Вона пишеться одним суцільним текстом. На початку обов'язково потрібно назвати повні прізвище, ім'я та по батькові студента, номер його групи і назва вузу. Ця інформація подається приблизно в одному і тому ж вигляді: «Іванов І.І., студент групи ПЖ-101 танзанійська державного університету ...».
3
Далі потрібно повідомити про терміни проходження, місці практики і, якщо практикант перебував на конкретній посаді, назвати її: «... проходив практику у ВАТ« Експромт »в якості дизайнера-верстальника з 1липня по 31 серпня 2011 ».
4
Інша частина відкликання складається у більш вільній формі. Бажано перелічити всі конкретні завдання (завдання), які були поставлені перед студентом і виконані ім. Крім того, можна назвати виниклі в процесі проблеми і способи їх успішного подолання практикантом.
5
Далі необхідно перерахувати професійні якості, які були ним проявлені за час практики і, можливо, ті, які йому ще варто придбати. Також, як правило, не обходять увагою і особистісні якості студента - але не всі підряд, а лише ті, які були важливі в контексті певних робочих ситуацій.
6
Досить докладно можна зупинитися на характеристиці студента як частини цілого колективу, в якому він працював. Напишіть, наскільки швидко людина влився в колектив, чи вдавався до допомоги колег, чи радився з ними, чи виявляв інтерес до їхньої роботи навіть поза роботою над поставленими перед ним завданнями. Якщо студент якось скорегував стиль роботи після спілкування з колективом, в двох словах розкажіть про це.
7
Підведіть підсумок роботи студента за весь час практики - напишіть, яким він прийшов у вашу компанію і наскільки прогресував за відведений термін. Назвіть оцінку, яку ви рекомендуєте поставити йому за проходження практики.
8
Після основного тексту характеристики необхідно вказати посаду, ініціали та прізвище людини, яка її склав, поставити дату, підпис і печатка організації.
Зверніть увагу
Характеристика студента для роботодавця, повинна містити професійні риси студента, його рівень знань, працьовитість і особливості характеру. У такій характеристиці на студента, сконцентрувати увагу на активність і самостійність студента, а не на його професійні навички, так як він ще мало працював практично. як написати довіреність.
Корисна порада
Саме завдяки характеристиці студента з місця практики викладач може отримати шанс поглянути на вас зовсім іншими очима. Інша справа, що не завжди у начальства тієї організації, де вам довелося цю практику проходити, є час і бажання складати документ, який справить незабутнє враження на ваше інститутське керівництво. Тому будьте готові до того, що писати характеристику з місця практики вам, швидше за все, доведеться самостійно (у більшості випадків її підписують, що не дивлячись).