Як отримати свій вклад у банку.

Навіть якщо ваш банк вже контролюється тимчасовою адміністрацією, це не означає, що неможливо витягнути рідні заощадження з банку. Просто в кожному випадку потрібно застосувати всі можливі способи. Звичайно, краще звернутися за допомогою до юриста, щоб вибрати оптимальний варіант. Як тільки ви почули про проблеми в своєму банці , вилучайте вклад, не чекаючи, коли введуть тимчасовий контролюючий орган.
Інструкція
1
Спосіб 1. Подавайте позов до суду. Навіть у разі введення мораторію на видачу вклад ов існує ряд лазівок в законодавстві, що дозволяють витягнути заощадження. Хоча банки намагаються затягнути розгляд справи в суді, подають прохання в апеляційному порядку в більш високі інстанції, стаття 85 в Законі «Про банки і банківську діяльність» дає вклад чікам реальний шанс повернути свої гроші. У статті обумовлено, що вплив мораторію не поширене на задоволення вимог кредиторів, що з'явилися у зв'язку із зобов'язаннями банку в період роботи тимчасової адміністрації.
2
Спосіб 2. Відкрийте рахунок в іншому банці , потім вимагайте від свого банку перевести на новий рахунок суму з депозитного вклад а по безготівковому розрахунку. Це спрацює в тому випадку, якщо ще не введено тимчасове управління
3
Спосіб 3. Візьміть медичну довідку про важке захворювання, що вимагає серйозну суму на лікування. На початку кризи велике число кредиторів встигли вилучити свої вкладення за рахунок липових довідок. Сьогодні відповідні служби ретельно перевіряють інформацію. Хоча все-таки оплачують з депозитів лікарняні рахунки. Справа в тому, що існує певний перелік хвороб, затверджений міністерством, на які банк зобов'язаний видати депозит, минаючи умови мораторію. Так що, вдаючись до цього варіанту, пам'ятайте, що ваша заява буде розглядатися індивідуально.
4
Спосіб 4. Обміняйте депозит на кредит. Спрацює, якщо візьмете кредит в тому ж банці , де лежить ваш депозит. Зазвичай подібні угоди проходять без проблем з боку банку. Інша справа - погашати чужі кредити. Це дуже небезпечна комбінація, що перейшла в арсенал шахраїв. Вам, як проблемному вклад чіку, запропонують за рахунок вашого депозиту погасити чийсь кредит і пообіцяють віддати готівку, хоча і без банківських відсотків. Потім ці люди сховаються з вашого міста, і ви не побачите бідолашної суми на своєму рахунку в банці . Якщо кредит належить іншій людині, як мінімум, потрібно укласти відповідний договір.
5
Спосіб 5. Обміняйте вклад на заставне майно, яке держава конфіскувала у боржників. Особливо легко провернути таку операцію з банками, які брали участь в будівельних проектах. Зараз вони повсюдно забирають неоплачені квартири.
6
Спосіб 6. Найскладніша і нова схема - погасити кредит забудовника перед банком за рахунок обміну його квартир на вклад и клієнтів.