Як зберегти здоров'я.

Чи завжди ви стежите за своїм здоров'ям ? Чи звертаєте належну увагу на проблеми, пов'язані з ним? Або ж згадуєте про нього серед повсякденному нескінченної суєти, коли вже буває пізно щось робити? На здоров'я впливає величезна кількість самих різних факторів, більшість з яких ви визначаєте самі.
Інструкція
1
Правильно харчуйтеся. Це дуже важливий момент, яким ми найчастіше і нехтуємо. Намагайтеся поміняти свої звички. Вибір продуктів харчування, спосіб їх приготування прямим чином позначається на здоров'ї. Віддавайте перевагу натуральним продуктам, які пройшли мінімальну обробку.
2
Приділяйте більше уваги догляду за собою. Слідкуйте за своєю вагою, ретельно чистите зуби і язик, своєчасно звертайтеся до лікаря навіть при невеликих занепокоєння.
3
Регулярно проходите медогляд навіть за відсутності скарг. Це допоможе запобігти розвитку будь-якого серйозного захворювання. Якщо таке вже є, спостерігайтеся у лікаря. Постійні візити до фахівця допоможуть простежити за динамікою і перебігом хвороби.
4
Слідкуйте за своїм диханням. Курять люди або з надмірною вагою мають проблеми з правильним диханням. Робіть спеціальні вправи, провітрюйте приміщення будинку і на роботі, частіше витирайте пил і проводите прибирання, при можливості вирушайте на природу або в ліс.
5
Пийте більше води. Саме води. Пийте перед їжею по 1-2 склянки, це допоможе очистити шлунок від непотрібної слизу. У воді потребує не тільки шлунок, але й нирки, травна система, шкіра, кістки, не кажучи вже про різних внутрішніх органах.
6
Намагайтеся приймати вітаміни, особливо навесні в період авітамінозу, під час вагітності та грудного вигодовування, після перенесених захворювань. Це зміцнить імунітет і допоможе відновити і підтримати здоров'я.
7
Відмовтеся від шкідливих звичок. Намагайтеся, як можна менше курити і вживати спиртні напої. Користь і ефект від них сумнівні, а здоров'я вони підривають. Особливо в зрілому і похилому віці.
8
Приділіть час занять спортом. Ранкова зарядка, фізичні вправи протягом дня, абонемент в спортивний зал або басейн, лижі, велосипед - можливостей багато, вибір є, було б бажання. Регулярні, нехай і нечасті, спортивні заняття допоможуть підтримувати організм у тонусі, зарядять додатковою енергією, додадуть позитивний настрій.
9
Намагайтеся виробити, виховати в собі мудре ставлення до життя. Стресів і різних несприятливих ситуацій нікому не уникнути. Головне, як ви будете ставитися до них.