Як облаштувати самому дитячий майданчик.

З настанням літа хочеться якомога більше часу проводити зі своєю дитиною на вулиці. При цьому потрібно зробити так, щоб вашому малюкові не було нудно. Ніякої проблеми не виникне, якщо у вас є власні будинок або дача. Єдине питання, яке постане перед вами - як облаштувати самому дитячу площадку ?
Інструкція
1
Перед початком робіт обдумайте, де саме буде майданчик знаходитися. Врахуйте, що ви повинні постійно тримати свою дитину в поле зору. Відведіть для дитячого майданчика місце, яке добре проглядається з вікна.
2
Підстава майданчика засипте піском або засейте травою. Не робіть дерев'яних настилів і вже звичайно не заливайте бетоном, інакше ви піддасте дитину ризику отримання травм.
3
Якщо у вас є матеріальні можливості, придбайте готові пластикові конструкції. Вони відрізняються різноманітністю і яскравими фарбами і напевно призведуть вашого малюка в захват. Якщо такої можливості немає, не зневіряйтеся. Створіть площадку своїми руками. Фантазуйте, і у вашої дитини залишаться незабутні спогади про своє дитинство.
4
Найбільше маленькі діти люблять копатися в пісочниці. Ось і змайструєте її. Головне - ретельно обробляйте дошки, щоб дитина не отримала занози. Надайте пісочниці незвичайну форму. Грати в машинці або кораблику набагато цікавіше. Для того щоб в пісочницю не потрапляв сміття і щоб пісок не надто розносився вітром, придумайте кумедний навіс.
5
Жодна дитяча площадка не може обійтися без гойдалок. Підвісьте їх на досить товсту гілку дерева або створіть конструкцію власними руками. При цьому подбайте про те, щоб стовпи гойдалок були вкопані глибоко і не вешталися.
6
Розмістіть на майданчику невеликий надувний басейн. Він дуже знадобиться дитині в жаркий літній час.
7
Побудуйте комплекс, що складається з невеликих сходів.
8
Все виготовлені елементи дитячого майданчика пофарбуйте яскравими фарбами і розмалюйте веселими картинками.
9
Зробіть дитині маленький будиночок або альтанку, в якій він зможе ховатися і приймати гостей. Поставте в нього лавочку і столик. Малюкові сподобатися пити чай у власному будинку. Тепер ви знаєте, як облаштувати самому дитячу площадку і напевно порадуєте свою дитину насиченим літнім відпочинком.
Затишний двір повинен бути ще і функціональним, тому мешканці багатоповерхівок намагаються позбутися гаражів-черепашок, якнайдалі тримати паркувальні місця, в «зеленій зоні» зробити дитячу площадку , а якщо дозволяє місце , то і палісадник. Останнім частіше займаються озеленювачі, а ось площадку облаштувати можна власними силами.
Інструкція
1
При виготовленні та облаштуванні дитячого майданчика слід правильно підібрати місце, враховуючи чинники безпеки. Розташувати площадку краще таким чином, щоб дітям різного віку не було на ній тісно. Добре зробити так, щоб частина майданчика знаходилася в тіні. Адже дітям, та й дорослим, доглядає за ними, перебувати постійно на сонці було б не зовсім приємно.
2
Варто врахувати не тільки вік, а й захоплення дітей, їхні можливості та побажання. При розташуванні на майданчику різних розважальних споруд на зразок гірок, гойдалок та іншого інвентарю, необхідно встановлювати достатню дистанцію між ними. Це дозволить уникнути травм і можливих сварок дітей. Необхідно переконатися в міцності матеріалів, в достатній обработанности їх (не повинно бути виступаючих цвяхів, болтів, гострих кутів і т.д.).
3
При облаштуванні дитячого майданчика можна використовувати вже готові комплекти розважальних пристосувань. Вони досить прості при зборці, мають яскраве забарвлення і припадуть до душі вашим дітям. На майданчику слід посадити зелену травичку. Від небезпечних отруйних рослин обов'язково треба позбутися. Колючі рослини слід захистити або прибрати їх взагалі.
4
Дитячу площадку краще розташувати далеко від водойми і проїжджої частини, щоб не трапилося нещасного випадку. Крім розважальних споруд необхідно встановити на майданчику лавочки, урни. Навіть найбільші непосиди із задоволенням посидять на лавці з морозивом в руці, а урна поблизу привчить дітей бути акуратними і не кидати сміття на землю.
5
Якість матеріалів і споруд має бути високим. За дитячим майданчиком доведеться стежити, оглядати розважальні та ігрові споруди, щоб забезпечити дітям безпечне і приємне проведення часу.