Як вибрати дитячий манеж.

Рішення про те, чи купувати дитячий манеж або ж цілком можна обійтися без нього, приймати кожній сім'ї потрібно індивідуально. Одні вважають, що це пристосування істотно полегшує життя мамі, тоді як інші говорять про те, що манеж не виправдав їхніх сподівань. Але прийнявши рішення про його купівлю, необхідно дізнатися основні характеристики манеж їй.
Інструкція
1
У пошуку відповіді на питання про те, як вибрати дитячий манеж , слід відштовхуватися від його розміру. Наскільки б не були стисненими квартирні умови, він повинен бути не менше стандартної ліжка. Адже дитині в ньому належить не тільки грати, але і робити свої перші кроки. Існують прямокутні, квадратні і навіть круглі моделі. Найбільш вдалими в плані вільної площі можна вважати квадратні манеж і, так як пересуватися в них досить зручно.
2
Існують моделі з пружною сіткою замість стін або ж з дерев'яними прутами, по аналогії з тими, які присутні в дитячому ліжку. Однак перші користуються великим попитом за рахунок своєї компактності. Манежі, які легко складаються «книжкою», дозволяють зберігати їх в складеному вигляді, тоді як стаціонарні манеж і призначені більшою мірою для вільних квартир, де дитина насолоджується свободою, а батьки не пруться між манеж ем і іншими меблями в кімнаті. Стіни з пружною сітки попереджають можливість травм, так як падати дитина буде на м'яке покриття.
3
З точки зору гігієни, деталі манеж а з клейонки легше миються, ніж тканинні, однак вони мають свої недоліки. У міру появи перших зубів клейончасті деталі манеж а будуть надкушений, що позначиться на зовнішньому вигляді виробу. Тому можливо варто звернути увагу на тканинні манеж і.
4
Ряд моделей оснащується додатковими аксесуарами, серед яких можуть бути різні іграшки. Це істотно підвищує вартість виробу. Але одноманітні іграшки досить швидко набридають дитині, тому цілком можливо прив'язувати брязкальця, періодично міняючи їх, на ручки, за допомогою яких манеж складається.
Корисна порада
Вирішуючи, який вибрати манеж, потрібно звертати увагу на те, наскільки він стійкий. І в цьому свої переваги має квадратна форма. Прямокутний манеж при розгойдуванні може перевернутися.