Як зробити макіяж для сірих очей.

Хочете залучити до себе увагу? Все що потрібно зробити - це нанести пару штрихів, щоб підкреслити свою унікальність. І хоча прийнято вважати, що сірі очі зустрічаються часто, вони можуть мати масу відтінків і дозволяють практично не обмежуватися у виборі тіней. Потрібно знати всього лише декілька хитрощів.
Інструкція
1
Безумовно, в залежності від ситуації макіяж повинен варіюватися. Якщо вас чекає важкий робочий день з самого ранку, і багато часу на макіяж немає, використовуйте світлі тіні сріблястого відтінку. В принципі, будь-які світлі тіні зможуть підкреслити відтінок сірих очей, вигідно виділивши его.Еслі вам належить галаслива вечірка, побешкетувати з макіяж ем за допомогою тіней для очей з ефектом веселки або яскравих різнокольорових тіней. Такий яскравий набір вдало підкреслить колір сірих очей і не залишить друзів без інтересу до вашої персоне.Еслі намічається романтичне побачення при свічках, використовуйте сині або ж коричневі тіні, які зроблять погляд гостріше і соблазнительнее і не залишать байдужим вашого супутника. Але не перестарайтеся з темним відтінком, він може створити занадто яскравий і неприродний контраст між макіяж ем і кольором ваших очей. Спробуйте вибрати перламутрові тіні, щоб домогтися сяючого ефекту. Уникайте в цьому випадку матових тіней. Спробуйте також поекспериментувати з поєднанням обраного кольору з білими тінями, нанести які потрібно в куточках очей, а також під бровами.
2
Говорячи про техніку нанесення макіяж а для сірих очей, важливо підкреслити, що вони легше інших очей можуть поміняти свій відтінок як на зеленуватий, так і на голубуватий. Просто нанесіть на верхню повіку тіні того відтінку, який контрастує з бажаним. Потім уздовж нижніх вій нанесіть той колір, відтінок якого ви хочете отримати.
3
Залежно від типу шкіри макіяж також може відрізнятися. Вибирайте золотисті, бронзові, карамельні або пісочні тіні, якщо ваша шкіра теплого відтінку; фіолетові або зелені - при холодному відтінку.
4
Макіяж повинен враховувати і колір волосся власниці сірих очей. Так якщо ви брюнетка, використовуйте тіні практично будь-яких відтінків, особливо бузковий, зелений, фіолетовий і бордовий. Уникайте жовтих, бірюзових і сливових квітів. Якщо ви блондинка, краще використовуйте нейтральні відтінки тіней, такі як бежеві або пісочний, які підкреслять теплоту вашого погляду.