Як злазити з коня.

Як прекрасна їзда на коні ! Особливо якщо відправитися в кінний похід на природу. Ось, ваша кінь радісно несе вас по зеленій долині, розсікаючи своїми грудьми зустрічний прохолодний вітерець. Зрідка вона уповільнює крок і прислухається до оточуючих звуків лісу. Іноді вона зовсім зупиняється, щоб попити води з чистого прозорого водойми. Але, як тільки побачить широкі рідні простори, знову зривається з місця і летить над високою травою. Щоб ця чудесна поїздка мала сприятливий кінець, важливо знати, як злазити з коні .
Вам знадобиться
  • Навики їзди на коні
  • Допомога досвідченого наїзника
Інструкція
1
Для того, щоб правильно злізти з коні , вийміть акуратно обидві ноги із стремена. Потім візьміть обидва приводу в ліву руку. Далі вхопитеся цієї ж рукою за коні ную гриву, трохи вище холки. Нахиліться вперед. Потім покладіть праву руку на передню частину сідла, що має форму арки. Після цього спокійно дістаньте праву ногу із стремена. Звільняючи ногу, максимально розслабте ваше тіло, так, щоб воно ковзало по спині коні . Підігніть коліна, щоб випадково не пошкодити ноги вашої коні . Перекиньте вузди і батіг в праву руку.
2
Є й інший прийом по тому, як злазити з коні . На початку вам необхідно упертися правою рукою в сідло. Далі витягніть праву ногу і перекиньте її через круп коні . Намагайтеся не зачіпати при цьому ваша тварина, так як ви здатні заподіяти йому біль і нанести легкі поранення. Поставте праву ногу на землю. Потім вийміть із стремена залишилася ліву ногу. З'єднайте обидві ноги, так, щоб можна було без праці опустити праву руку. Якщо ви поки не володієте достатнім досвідом їзди на коні , навіть не намагайтеся самостійно злазити з коні . Завжди звертайтеся за допомогою до досвідченого наїзникові.
3
Для вагітних дівчат і жінок, особливо перебувають на останніх термінах, злазити з коні потрібно вкрай обережно, і що найголовніше, іноді навіть без сторонньої допомоги. Допомога іншої людини може тільки нашкодити жіночому здоров'ю. Це також може відбитися на здоров'ї майбутньої дитини. Злізайте с коні спокійно. Візьміться обома руками за сідло. Нахиліться животом вперед. Попросіть, щоб вас хтось підстрахував, на випадок, якщо не вдасться спокійно спуститися і вийняти ногу із стремена. Тихенько зійдіть. Намагайтеся завжди стежити за своєю фізичною формою, слабким жінкам буде дуже важко злазити з коні . Чи не катайтеся на коні без необхідної вправності, це може несприятливо позначитися на стані вашого зародка. Бережіть себе.