Як вгамувати апетит.

Хороший апетит - це в більшості випадків ознака позитивний, який доводить, що організм функціонує стабільно, і глобальних проблем зі здоров'ям немає. Але що робити, якщо апетит аж надто хороший, настільки, що людина не знає кордонів в їжі? В цьому випадку необхідно вживати термінових заходів, щоб із зайвою їжею не одержати букет серйозних захворювань.
Інструкція
1
Приймати їжу бажано невеликими порціями 5-6 разів на день. В цьому випадку ваш організм швидше насичується, що не перенапружується і не сигналізує постійно про голод.
2
Як це не дивно, але перекушування, які люди іноді люблять робити протягом дня, за свідченням дієтологів, непоганий засіб, яке дозволяє приборкати апетит .
3
додайте в меню нежирну курятину, овочевий суп, вівсяні пластівці, гречку (тільки не все відразу!), А також багаті клітковиною фрукти та овочі - в цьому випадку клітини кишечника виробляють біологічні активна речовина, переважна апетит .
4
За тридцять хвилин до їжі випийте склянку води. Після ваш шлунок не захоче приймати зайвого, і ваш апетит буде помірним.
5
Почуття голоду притупляє тепла мінеральна вода, приймайте її за годину до їди.
6
З'їдені перед прийомом їжі кілька часточок чорного шоколаду, цукерочка або невеликий шматочок торта теж дозволяють забути про голод швидше і не переїсти.
7
Намагайтеся харчуватися в однакові годинники, щоб організм звик до певного розпорядку і зайвий раз не нагадував про себе голодом.
8
Їжте красиво і довго; добре пережовувати їжу.
9
Салати заправляйте рослинним маслом.
10
Відмовтеся від страв, в яких цукор поєднується з жирами (таких, як, наприклад, торти).
11
Якщо вас часто мучить почуття голоду, скоротіть вживання приправ, прянощів і страв з високим вмістом солі. Вони дратують слизову шлунка і посилюють апетит .
12
Якщо дуже хочеться щось кинути в рот, з'їжте кілька ягід чорносливу і запийте їх склянкою води. Можна також запарити 100 г інжиру і сухого чорносливу на 1 годину, а потім приймати цей склад перед їжею.
13
Непогано знижує відчуття голоду м'ята. Можете прополоскати її настоєм рот; годяться для цього зубний еліксир або чистка зубів зубною пастою.
14
Зниженню апетит а сприяє декорація кухні в зелених, блакитних і сірих відтінках.