Як підвищити тиск газу. підвищення тиску газу.

Підвищення тиску повітря чи інших газів здійснюється за допомогою спеціальних апаратів - компресорів. У кожному конкретному випадку компресор важливо грамотно вибрати, а щоб він довго прослужив і не заподіяв оточуючим травм - дотримуватися при його експлуатації ряд нескладних правил.
Вам знадобиться
  • Компресор
Інструкція
1
Правильно виберіть компресор. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете зробити грамотний вибір, зв'яжіться з консультантом будь-якої компанії, що займається торгівлею компресорами. Обов'язково повідомте йому не тільки те, які від компресора потрібні параметри (продуктивність, що розвивається тиск ), але і для яких цілей він буде використовуватися, і який саме газ передбачається стискати з його допомогою, оскільки від цього залежить вибір конструкції компресора. Якщо стиснене повітря або газ використовуватиметься для медичних цілей, прилад повинен в обов'язковому порядку мати конструкцію, що виключає попадання в нього масла. Подбайте про те, щоб до місця установки апарату був підведений кабель, перетин якого відповідає споживаної ним потужності. Обов'язково забезпечте захисне заземлення.
2
Придбавши компресор, ретельно вивчіть прикладену до нього інструкцію. Запам'ятайте описані в ній заходи безпеки. Ознайомтеся з розташуванням частин приладу, особливо, запобіжних клапанів і пневматичних вимикачів.
3
Підключіть компресор до заземлення, електромережі, а також до обладнання, в яке потрібно здійснити подачу стисненого повітря або газу. Якщо стискати необхідно не повітря, а інший газ з тієї чи іншої ємності, підключіть і її. Пуск і останов компресора виробляєте відповідно до інструкції. Слідкуйте за манометром, щоб тиск повітря в ресивері не перевищувало те, на яке він розрахований. Якщо трапиться так, що воно хоча б злегка підвищиться понад міру, а автоматика не спрацює, негайно вимкніть компресор вручну.
4
У процесі експлуатації слідкуйте за справністю компресора. Ознайомтеся з наявними в інструкції до нього переліком профілактичних заходів і виконуйте ці там рекомендації. У разі виникнення несправностей, негайно усувайте їх. Будь-які профілактичні та ремонтні заходи здійснюйте лише тоді, коли компресор зупинений і відключений від мережі, а тиск в його ресівері відсутня.
Зверніть увагу
Ретельно дотримуйтесь всі наведені в інструкції до компресора запобіжні заходи.