Як зробити пуделя з кульки. Як зробити з кульки пуделя.

Окрема радість в парку атракціонів, крім каруселей і солодкої вати, - це фігури, які роблять з надувних кульок. Скрутити такі можна і вдома, тим більше що в основі їх лежить один і той же принцип складання, який ми продемонструємо на «повітряному» пуделі.
Інструкція
1
Надуйте кульку приблизно на 4/6 від усього обсягу. Накачувати його сильніше не слід, тому що при скручуванні він може попросту лопнути. Кінець кульки можна перев'язати ниткою або зав'язати вузликом. Другий варіант краще для зовнішнього вигляду іграшки.
2
Формувати фігурку собаки починайте з голови. Подумки розділіть довжину кульки на шість частин (включаючи і той відрізок, який не заповнений повітрям). На мордочку піде приблизно одна шоста частина. Захопіть її пальцями лівої руки (з того боку, з якою кулька зав'язаний), правою рукою обхопіть кульку в сантиметрі правіше і поверніть руки назустріч один одному, перекрутивши кульку два-три рази.
3
Виділіть наступну частину трохи меншого розміру і перекрутити її одним оборотом рівно посередині - так вийдуть вуха пуделя. У підстави другого вуха згорніть кульку один раз, а потім перекрутити його разом з основою першого вуха.
4
Далі необхідно зробити ноги. Відзначивши подумки бажану довжину ноги собаки, закрутіть її двома оборотами, відступите пару сантиметрів і зробіть круглу стопу пуделя, відразу після цього-другу, а потім другу лапку. Поєднавши її з основою першої, відміряйте довжину тіла, після чого спорудіть ще одну пару лап.
5
Під час перерахованих маніпуляцій повітря заповнить порожню частину кульки , з якої буде виготовлений хвіст. Оскільки пуделі стають впізнаваними завдяки особливій стрижці, її варто зімітувати і в собаці з кульки . Для цього на кінці хвоста зробіть такий же маленький сегмент, як і на кінцях лап «тваринного».
6
На готової іграшці перманентним маркером намалюйте оченята, ніс та язик. Звичайні маркери краще не використовувати - вони будуть нерівномірно лягати на слизьку поверхню кульки і бруднити руки всім, хто до нього доторкнеться.
Корисна порада
Такий вихованець проживе у вас не більше тижня, після чого почне поступово здуватися. Використовувати повторно один і той же кулька навряд чи вдасться - матеріал в місцях згину стає занадто тонким і легко рветься.