Як нафарбувати очі виразно.

Гарний макіяж завжди звертає на себе увагу. Особливих похвал заслуговують красиво і виразно нафарбовані очі . Щоб зробити їх більш привабливими і яскравими досить дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Очистіть шкіру навколо очей. Це необхідно для зняття природного забруднення, яке потрапляє на шкіру протягом дня. Очищати треба м'якими і ніжними рухами, це є профілактикою появи передчасних зморшок.
2
Використовуйте спеціальну базу для тіней. Вона дозволить протриматися макіяжу набагато довше. Спочатку на повіки нанесіть базу, потім тональний крем і трохи припудріть шкіру.
3
Користуйтеся светоотражающим коректором, якщо у вас є схильність до темних кола й припухлості під очі ми. Коректор візуально вирівнює шкіру. Також у цьому випадку не варто наносити тіні і підводку (олівець) на нижню частину століття.
4
Наносьте тіні на всю поверхню століття. Правильно підбирайте їх колір, враховуючи колір шкіри, очей, волосся, одягу. Тіні для очей, завдяки багатій колірній гамі, допомагають створювати певний образ. Зверніть увагу і на текстуру тіней. Рідкі тіні, наприклад, ідеально підійдуть дівчатам, що носять контактні лінзи. Вони мають високу стійкість на повіках і не обсипаються.
5
Підведіть очі олівцем. Верхня лінія підводки повинна вести вгору у зовнішнього краю очі . В іншому випадку, зовнішні куточки виглядатимуть сумними і опущеними. Що наносити спочатку - підведення або тіні - вирішувати тільки вам. Кожен робить це як йому зручніше і звичніше.
6
Правильно вибирайте туш і олівець для очей. Туш повинна допомагати зробити вії візуально довше і гущі. Олівець не повинен дряпати і чіпляти шкіру повік, бути досить м'яким і прокреслюють тонку чітку лінію.
7
Частіше давайте очі м відпочинок. Ніякої макіяж не допоможе висловити ваш погляд, якщо він буде втомленим. При роботі за комп'ютером частіше влаштовуйте собі невелику перерву, не захоплюйтеся телевізором і електронними книгами. Все добре в міру.
8
Хоча б пару раз зверніться до послуг фахівців салону краси. Довіртеся майстрам, порівняйте їх роботу. Можливо, якийсь момент техніки макіяжу візьмете собі на замітку.
9
Очі повинні блищати. Від них повинна виходити теплота і світло. А для цього потрібен не тільки грамотний макіяж, але і ваш власний внутрішній настрой.