Як прибрати жир з підборіддя.

З віком в організмі відбуваються гормональні зміни, що роблять вплив на появу надлишку м'яких тканин в області підборіддя . Позбутися від жиру в Підборідний області можна після конкретного з'ясування причини його появи.
Інструкція
1
Щоб якнайдалі відсунути появу перших ознак ожиріння в області підборіддя , треба, починаючи з 20 років, робити спеціальну гімнастику. Нанесіть на обличчя крем і протягом декількох хвилин повторюйте звуки у «о», «і», «и», намагаючись тримати в напрузі нижню щелепу. Робіть поплескують руху за допомогою тильного боку долоні по нижній частині підборіддя протягом 4 хвилин.
2
Намагайтеся хоча б раз на тиждень робити компреси в області підборіддя . Це поліпшить кровообіг і підтягне шкіру. Можна використовувати жорстке рушник, змочений у воді, згорнути його в джгут і різко плескати підборіддя знизу вгору, намагаючись не зачіпати гортань.
3
Сучасна косметологія пропонує нові методи позбавлення від подвійного підборіддя . Наприклад, мезодіссолюція - одна з нових методик мезотерапії. Перевагою цієї методики є швидке введення під шкіру препаратів, які стимулюють її до вироблення колагену і еластину, необхідних, щоб зміцнити структуру овалу обличчя. Імовірно необхідно пройти близько десяти процедур, щоб отримати позитивний результат.
4
Здоровий спосіб життя, відмова від шкідливих звичок, правильне харчування - людям, які дотримуються цих нехитрих правил, не доведеться вести боротьбу з жиром в області підборіддя , він там просто не з'явиться.
5
Існує ряд порад, які допомагають збереженню контуру обличчя. Лягаючи спати, покладете під шию валик. Їжте продукти, у складі яких є ліполіевая і гіалуронова кислота, наприклад, морепродукти. Займайтеся йогою, вправи допомагають поліпшенню кровотоку в області обличчя і зміцненню шиї, отже, вони допомагають поліпшити контур обличчя.
6
Найрадикальнішим методом позбавлення від жиру на підборідді є операція. Особа - один з найскладніших органів, і перш ніж зважитися на корекцію підборіддя , треба пройти повне обстеження. Підійти до вибору хірурга треба обдумано, дуже важливий досвід роботи та кваліфікація фахівця.