Як відзначити день народження без грошей. Як розважатися без грошей.

День народження ... Одні чекають його з завмираючим серцем, мріючи про подарунки, інші за кілька місяців готуються до пишного торжества, а треті, філософськи зітхаючи, воліє взагалі його не відзначати. Без витрат в день народження не обійтися. Але що робити, якщо він застав вас зненацька в фінансовому плані, і ви, м'яко висловлюючись, на мілині, а проігнорувати вступ в новий рік вашого життя все-таки не хочеться? Цілком можна відзначити день народження без грошей.
Вам знадобиться
  • ручка; аркуш паперу; непотрібні вам більше диски, журнали, значки, календарі; червоний клоунський накладної ніс; комп'ютер з скайпом.
Інструкція
1
Візьміть ручку, аркуш паперу, і складіть список тих, кого ви хотіли б бачити в свій день народження, а кому доведеться сказати, що ви не будете його відзначати. Заздалегідь напишіть щасливчикам, включеним до списку запрошених, листи або залиште повідомлення, в яких вкажіть, що замість подарунків кожен з гостей може прийти зі своїм частуванням і напоями.
2
Подумайте над сценарієм вашого свята. Одна з ідей - це захід на природі, в разі хорошої погоди, з кумедними і нескладними конкурсами, де в якості сувенірів ви будете роздавати вашим гостям все, що є у вашому домі: диски, календарі, значки, прочитані журнали, і всяку іншу нехитру , але милу нісенітницю, яка явно комусь та стане в нагоді. Якщо погода підкачає, влаштуйте удома інтелектуально казино, заготовивши дзига і список цікавих питань. Призами гостям послужать книги з вашої бібліотеки. Справжні друзі, які дійсно вас люблять, з ентузіазмом підтримають всі ваші ідеї, або навіть прийдуть зі своїми думками - і свято вдасться на славу!
3
Не сумуйте, якщо вас зовсім відвідає муза, а список ваших друзів складається тільки з вас і вашої кішки. День народження без грошей, на самоті - це прекрасний і необхідний досвід. І все ж - ви можете принести собі і комусь ще радість. Наприклад, вирушайте на найближчу дитячу площадку, вбравшись клоуном, і оголосите дітям, що у клоуна сьогодні день народження! Батьки дітлахів будуть вам вдячні за можливість пару годин відпочити від своїх чад, мило розмовляючи між собою віддалік. А ваші нові маленькі друзі і заспівають вам, і станцюють, і розкажуть вірші, і ви запам'ятаєте це свято назавжди. А ввечері, повернувшись додому, поставте улюблену музику або подивіться улюблений фільм.
4
Влаштуйте віртуальний день народження. Увечері одягніться ошатно і виходите в скайп або в соціальну мережу, а там вже й починайте відзначати - вас будуть навперебій поздоровляти близькі і далекі друзі, а віртуальні побажання, тости, подарунки і поцілунки гріють серце і дарують гарний настрій не гірше реальних!
5
Посміхніться і полегшено зітхніть, якщо питання про те, як відзначити день народження без грошей для вас абсолютно не актуальне. І повертайтеся до кроку 1 - візьміть ручку, аркуш паперу, і складіть список тих, кого ви хотіли б бачити в свій день народження.
Зверніть увагу
Хвороба в день народження каже про серйозні внутрішні проблеми і сильної ослаблення організму. Якщо ж людина в день народження бадьорий і веселий, організм перебудувався на новий ритм без проблем, значить, рік буде хорошим. Винуватцеві торжества в день народження не можна переїдати і наїдатися.
Корисна порада
День народження без проблем. Наближається дата вашого дня народження, і одночасно з приємними думками про подарунки, встає питання про організацію свята та частуванні гостей. У статті пропонується простий і дієвий спосіб мінімізації передсвяткової метушні і концентрації на спілкуванні, а не пригощаннях для ваших гостей.