Як зав'язувати пояс в карате. Як правильно зав'язати пояс каратиста.

Ви вирішили зайнятися карате і придбали перше у своєму житті кімоно. Правильно зав'язаний пояс говорить багато чого про бійця, але сам процес зав'язування на самому початку може здатися не таким вже й простою справою. На практиці вам потрібно лише уважно і чітко слідувати нескладної інструкції, і все у вас вийде.
Вам знадобиться
  • Кімоно, пояс правильної довжини (3м).
Інструкція
1
Візьміть пояс і розташуйте його середню частину навпроти живота.
2
Далі оберніть пояс навколо своєї талії, перехрестите його за спиною і виведіть кінці перед собою. Намагайтеся, щоб правий кінець пояса був трохи довше лівого, це полегшить процес зав'язування і зробить отриманий вузол більш рівним і акуратним.
3
Лівий кінець пояса перехрестите поверх правого і Протягніть його знизу вгору, захоплюючи обидва шари пояса. Будьте уважні, захопіть всі тури обмотки.
4
Візьміть нижній кінець пояса, який знаходиться в правій частині, загніть його і розташуйте поверх лівого. Тепер переплетіть обидва хвоста пояса.
5
Сформувавши рівний акуратний вузол, туго затягніть обидва кінці пояса.
6
Нарешті, візьміть витягнутими руками кінці пояса і перевірте їх довжини - вони повинні бути однаковими. Це символізує гармонію між тілом і духом каратіста.Еслі все зроблено правильно, ви зі спокійним серцем можете оговтуватися на тренування. Вузол, зав'язаний подібним способом, є надійним і сам розв'язатися не в змозі.
Зверніть увагу
При правильному довжині пояса він повинен не спускатися нижче коліна або бути набагато вище нижнього краю кімоно.
Обі - це традиційний пояс кімоно. Він виготовляється з тканини і в довжину може досягати п'яти метрів. Його прийнято зав'язувати у вузол на спині, причому вузли можуть мати абсолютно різну форму. Спробуйте зав'язати пояс кімоно наступним способом.
Вам знадобиться
  • Кімоно;
  • Обі.
Інструкція
1
Схрестите кінці пояса на спині. Кінець в правій руці проведіть під лівим наверх.
2
Кінець в лівій руці проведіть через петлю вниз. Вийде петля, крізь яку треба провести правий кінець.
3
Затяните кінці пояса так, щоб вони були рівної довжини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TPM-EF9Q8o8
Корисна порада
Кінці пояса, якщо він має правильну довжину, не повинні опускатися нижче колен.Равная довжина зав'язаних решт - символ гармонії тіла і духа.Конец пояса з написом у вигляді прізвища означає силу і розташовується традиційно праворуч, а кінець з написаними даними організації, символізує дух і знаходиться слева.Опісанний вузол підходить для широких поясів жорсткої тканини. Підбирайте вузол відповідно до характеристиками свого пояса.