Як визначити температуру в газовій духовці. плита Яка температура Якому рівню відповідає.

Майже в кожному рецепті приготування домашньої випічки є слова: "випікайте при температурі ...". У процесі приготування кондитерських виробів (тістечок, печива, тортів) виникає необхідність правильно вміти відрегулювати температуру духовки, тому при певної температури духовки можна отримати більш-менш рум'яне виріб. Одним подобається, коли випічка виходить з ніжною хрусткою скоринкою, а іншим, навпаки, за смаком м'яка скоринка без явно вираженого запікання.
Інструкція
1
Температуру в духовці при випіканні потрібно встановлювати в залежності від виду тіста, розмірів, а також форми виробу. Температури розрізняють таким чином: помірна температура - 130-180 градусів, середня - 180-220, висока - 220-270 градусів Цельсія.
2
Температура духовки, нагрівання якої відбувається за рахунок електрики за допомогою вбудованої конвекції, регулюється легко і досить просто. Для цього потрібно просто виставити необхідну температуру духовки, орієнтуючись при цьому на вказівки спеціального дисплея або градуювання, яка присутня навколо ручки.
3
Більш складним чином регулюється температура духовки з газовою подачею тепла. У багатьох випадках на газових духовках є градуювання положень ручки в цифрах (наприклад, від 1 до 9) або ж положення регулятора подачі газу відзначені простими рисками рівнів від 1 до 7. Крім цього, буває, що термометр духовки зіпсований. Як у таких випадках дізнатися температуру?
4
По-перше, можна придбати термометр для духовки (наприклад, замовити в інтернет-магазині). Середня ціна термометрів для духовки - 500-600 руб.
5
Крім того, можна подивитися інструкцію до газової плити, в ній має бути написано, як визначити температуру духовки цієї плити.
6
Крім того, ви можете скористатися спеціальною таблицею температур для духовок різної конструкції (див. Таблиця температур для газової духовки з 9 поділами).
7
У випадку з 7 основними положеннями ручки регулятора температури духовки скористайтеся наступною таблицею.
8
Ви можете виписати потрібну таблицю відповідності цифр або поділів регулятора температури духовки і прикріпити на холодильник або, наприклад, на внутрішню дверцята кухонної шафи. При готуванні вам потрібно буде просто поглянути на цю таблицю і виставити потрібну температуру.
9
Крім того, температуру в в газовій духовці також можна визначити народним способом, використовуючи невелику щіпку борошна. Щоб дізнатися температуру в духовці, спочатку слід на середину дека в розігрітій духовці кинути невелику кількість борошна (багато борошна класти не потрібно, оскільки борошно горить дуже швидко!) І потім протягом 30 секунд простежити за її поведінкою: - Якщо борошно починає поступово і рівномірно жовтіти, то це означає, що вогонь дуже маленький (слабкий) і температура духовки становить 180 - 200 градусов.- Якщо борошно спочатку жовтіє, а через 30 секунд починає темніти, то це означає, що вогонь середнього рівня, а температура духовки - 220- 240 градусов.- Якщо борошно починає відразу ж чорніти або просто обвуглюватися, то це означає, що вогонь дуже сильний, а температура духовки складає 270-280 градусів.
10
Температуру в духовці можна визначити також іншим простим способом - за допомогою листочка паперу. Покладіть тонкий невеликий листок білого паперу на самий низ духовки. Якщо він повільно почне жовтіти - то це означає, що в духовці середній рівень температури, якщо листок швидко стане коричневим - висока температура, вогонь дуже сильний.
Корисна порада
термометри для духовки:http://www.colormondays.ru/store/show/%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B8-faberhttp://www.poraduy.ru/item/?id=1470 http://youngparents.msk.ru/yshop/boKpwzvTwi-iuSwTtv.htmhttp://menaje.ru/e-store/91/http://menaje.ru/e-store/91/1097/
Дуже важливо знати, яка температура в духовці. Кожної страви відповідає свій температурний режим. Якість і смак хліба, риби, м'яса, печива, бісквітів або чого-небудь ще, залежать від дотримання потрібної температури під час приготування. Перевірити жар в духовці можна за допомогою борошна.
Вам знадобиться
  • Борошно
Інструкція
1
Киньте жменю борошна на деко, що стоїть на середньому рівні. Якщо борошно швидко підрум'янилася, значить температура всередині вашої духовки близько 230? С і вище.
2
Якщо борошно набуває золотистий колір кілька хвилин, значить в духовці 170-180? С.
3
Якщо борошно довго зберігає свій первісний вигляд, значить температура мінімальна (140-150? С).