Як зробити млин. млин з паперу Як зробити з рісукамі.

Зробити з дитиною макет млина - це не тільки захоплююче, але і пізнавально. Поки ви збираєте іграшку, можна поговорити з малюком про силу вітру і води, про архітектуру, про історію. А якщо зробити макет млина на основі пакета з-під молока, то бесіда про екологію буде ще наочніше.
Вам знадобиться
  • Пакет з-під молока або соку
  • Палички для шашлику
  • Акрилові фарби, пензлики
  • Клей
  • Шило
  • Декоративні намистини
  • Тенісний м'ячик
Інструкція
1
Візьміть порожній пакет з-під молока або соку. Вимийте і висушіть його. Насипте на дно коробки піску або гальки для стійкості. Заклейте зверху.
2
Пофарбуйте пакет акриловими фарбами або оклейте кольоровим папером. Ви можете намалювати на боках пакета віконця і дверці, а можете просто обклеїти пакет однотонної папером або покрити фарбою.
3
Проколіть шилом отвір через дві протилежні стінки коробки на однаковій відстані від дна і від країв коробки. Через цей отвір будуть кріпитися крила млина, тому вибирайте місце вище від нижнього краю.
4
Візьміть гофрований картон і виріжте з нього чотири лопаті. Вставте в кожну по половинці палички для шашлику. Палички вставляйте знизу по довгій стороні картонки. Велика частина палички повинна бути прихована в картонці, менша - залишатися зовні. Лопаті можна розфарбувати, розмалювати, а можна декорувати обрізками кольоровий соломки.
5
Проткніть тенісний кульку шилом, зробивши чотири отвори для лопат. Зробіть ще два отвори для осі, на якій будуть кріпитися крила млина.
6
Пофарбуйте тенісний м'ячик в колір, що гармонує з кольором вашої млини. Дайте йому висохнути.
7
Одягніть тенісний кульку на довгу паличку для шашлику, як на вісь. Закріпіть крила млина в заздалегідь підготовлених отворах.
8
Увіткніть палицю з кулькою і лопатями в підготовлений отвір в молочному пакеті.
9
Розмістіть на кінцях палиці декоративні намистини. Закріпіть їх клеєм. Дайте висохнути.
10
Повертайте палицю, і лопаті вашої млини будуть крутитися, як від вітру.
Корисна порада
З порожніх молочних коробок можна зробити безліч виробів - кубики, будиночки і навіть скарбничку. Не викидайте порожні коробки, а майструєте з них корисні або смішні падлюка.