Як передати файл в КПК.

Сучасний КПК - це майже повноцінна заміна комп'ютера. Але у його власника часто виникає необхідність перенести потрібні файли, гру або улюблену фотографію з комп'ютера на КПК . Передати файл можна двома способами: за допомогою дроту і без нього.
Вам знадобиться
  • Кабель для з'єднання КПК і комп'ютера, ІЧ-порт, Bluetooth
Інструкція
1
Якщо ви передаєте файл за допомогою комп'ютера і кабелю, то для цього необхідно: Підключити кабель до відповідних роз'ємів комп'ютера і КПК . Переконатися, що підключення є (про це має з'явитися відповідне оголошення на обох пристроях).
2
Вибрати потрібний файл на комп'ютері і скопіювати його в буфер обміну. Знайти через комп'ютер на КПК папку, в яку ви хочете перемістити файл, відкрити її і вставити туди файл з буфера обміну.
3
Якщо у вас є програма для синхронізації комп'ютера і КПК , запустити її. Виберіть потрібний файл або файли і скопіюйте через програму на КПК .
4
Завершіть сеанс, відключивши КПК через значок «Відключення пристрою» в треї комп'ютера.
5
Якщо ви передаєте файл через ІЧ-порт або IrDA, то вам потрібно: Активувати дані способи зв'язку на обох пристроях (в КПК він може перебувати в пунктах меню «Зв'язок», «Налаштування» , «Інструменти», «Додаткові функції» а залежно від моделі).
6
Вибрати на вихідному пристрої пункт меню файлу «Функції» - «Передати через ІК (IrDA). Почекати установки з'єднання. Підтвердити прийом файлу на вхідному КПК . У разі відсутності з'єднання перепідключити пристрої і переконатися, що вони знаходяться досить близько один від одного. Відключити ІЧ-порт (IrDA).
7
Якщо ви передаєте файл через Bluetooth, то вам слід: Активувати в КПК функцію Bluetooth (яка може перебувати в тих же пунктах меню, що і IrDA і ІК або в окремому пункті головного меню в залежно від моделі). У налаштуваннях меню Bluetooth підтвердити дозвіл знаходити пристрій і приймати файли від інших пристроїв. Провести аналогічну процедуру в вихідному пристрої (на іншому КПК або телефоні), включити Bluetooth на комп'ютері можна за допомогою пункту меню Bluetooth - Підключити пристрій або Пошук пристроїв в зоні досяжності (в треї, меню «Усі програми» або на робочому столі). Дочекатися з'єднання пристроїв.
8
Вибрати на вихідному пристрої файл, вибрати в пунктах меню файлу «Функції» або «Властивості» «Передати через Bluetooth». Підтвердити прийом файлу. При необхідності багаторазового обміну файлами в налаштуваннях меню Bluetooth підтвердити доступ, вибравши пункт «Запам'ятати пристрій» і вказавши ім'я вихідного об'єкта. За відсутності зв'язку перевірити дозвіл вихідного пристрою на підключення до КПК .Отключіть Bluetooth.