Як підтягнути пластикове вікно. сильне продування з боку петель в пластиковому вікні.

Пластикові вікна дуже зручні в порівнянні зі звичайними віконними конструкціями. Але й вони іноді вимагають ремонту й регулювання. Якщо вам потрібно поміняти зламану віконну ручку, встановити обмежувач, ущільнити розбовтаному стулку вікна, не поспішайте звертатися в сервісний центр. Деякі види регулювання пластикового вікна можна виконати самостійно.
Вам знадобиться
  • Шестигранний ключ, стамеска
Інструкція
1
Одна з поширених несправностей пластикового вікна - незначне продування з-під віконного ущільнювача. Для усунення такої неприємності використовуйте метод повороту ексцентриків. Огляньте місце, де знаходяться відповідні пластини на рамі (якщо використовується фурнітура Roto). В середині ви побачите місце, куди вставляється шестигранний ключ. Поверніть вставлений ключ в потрібний напрямок, визначивши його дослідним шляхом.
2
Якщо застосовується фурнітура Winkhaus, візьміться за запор двома пальцями, відтягніть ексцентрик і поверніть його в потрібну сторону.
3
При використанні фурнітури фірм Sigenia, AUBI і т.п. пошукайте на стулці ролики з отвором посередині. Вставте в отвір шестигранний ключ. На ролику знайдіть точку. Чим ближче до ущільнювача стулки ви будете повертати точку, тим сильніше буде притиск стулки вікна. Для того щоб в літній час ущільнювач не зношується, перед настанням теплого сезону поверніть ролик в початкове положення.
4
Огляньте також механізм на предмет відповідності положення роликів відповідь частин. Якщо відповідь частини встановлені неправильно, ролики можуть при закриванні не заходить за пластини. Якщо це відбувається, переставте відповідні пластини. Для цього відкрутіть гвинт кріплення планки і сместите її нижче, щоб ролик заходив за планку повністю.
5
Якщо ви відчуваєте сильне продування з боку петель, то, можливо, справа в неякісному монтажі вікна. Для усунення несправності зніміть штапик зі стулки з боку петлі і підкладіть посередині між склом і профілем кілька рихтувальних пластин. Для зняття штапика використовуйте широку стамеску. Притулите стамеску до місця стику штапика і профілю стулки вікна і несильним ударом від'єднайте штапик.
6
Рихтувальні пластини виготовте зі звичайної лінійки. При виготовленні пластин слідкуйте, щоб їх ширина була менша товщини склопакета, а край пластини не впирався б при установці у внутрішню частину скла (інакше скло може тріснути).