Як відкрити магазин чаю.

Ще пару десятиліть тому про чай в нашій країні знали не так багато. Сорти поділялися на «хороший» і "інший". Сьогодні ж асортимент вражає своєю різноманітністю. Водночас з'явилося чимало справжніх знавців і чайних цінителів. Відкрити магазин чаю в наші дні значить куди більше, ніж просто почати торгівлю одним з продуктів харчування.
Інструкція
1
Місце під магазин слід вибирати з пристрастю. Чай - продукт, що асоціюється з приємною, затишною атмосферою і вишуканістю. Тому вам не підійдуть приміщення на галасливих вулицях і близько автодоріг. Слід не тільки продумати внутрішнє оздоблення, а й звернути увагу на об'єкти, розташовані в безпосередній близькості від входу в магазин . Також подбайте про привабливий фасаді. Важливу роль грає посуд, використовувана для зберігання і демонстрації чаю на полицях і вітринах, а також упаковка.
2
Визначтеся з асортиментом чаю з точки зору видів і країн походження. Бажано мати в наявності рідкісні і елітарні сорти напою, що допоможе обзавестися постійними покупцями-гурманами.
3
Існує два основних способи забезпечення регулярних поставок товару :? Налагодьте контакти з ліцензованими експортерами чаю в Китаї, Індії, Цейлоні і в інших країнах. В цьому питанні допоможе, зокрема, відвідування міжнародних чайних виставок, на яких бувають представлені світові виробники і постачальники чаю.? Можна налагодити роботу через російських дистриб'юторів і купувати чай на внутрішньому ринку. В цьому випадку вам не потрібно буде займатися питаннями логістики, розмитнення, отримання необхідних для торгівлі ліцензій і другімі.Кроме того, варто розглянути варіант роботи за франчайзинговою ліцензією однієї з мережі чайних бутіків. Як правило, відкриття бізнесу таким способом пов'язане з меншими ризиками і обходиться дешевше.
4
Від співробітників магазин а чаю потрібно не тільки ввічливість і уважність до покупців, а й інформаційна підкованість. Продавець повинен бути в змозі кваліфіковано розповісти про кожен представленому в асортименті вигляді чаю. Для надання більшої солідності бажано забезпечити штат спеціально розробленої уніформою.
5
Цілком логічно в магазин е чаю продавати супутні товари: чайники, чашки, сервізи, тару для зберігання, ситечка, подарункові набори та інше. Такі аксесуари не тільки урізноманітнюють товарний ряд, але і принесуть власникові додатковий прибуток.