Як визначити свіжість м'яса.

Щоб приготувати смачну домашню їжу, потрібно брати тільки свіжі та якісні інгредієнти. На що ж звернути увагу, купуючи м'ясо і птицю? За якими ознаками можна визначити, що вони є свіжими, а не лежать на прилавку вже кілька днів? Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Зверніть увагу на колір м'яса . М'ясо тварин до року може бути всіх відтінків рожевого, з білим глянцевим жиром. Від року до двох років - всі відтінки між темно-рожевим і світло-червоним, з білим блискучим жиром. Якщо тварині було більше двох років, то таке м'ясо яскраво-червоне, з білим матовим жиром.
2
Натисніть пальцем на м'ясо - подивіться, як швидко зникне ямка. Якщо м'ясо парне, ямка зникне майже миттєво. Якщо ямка залишається, то м'ясо несвіже або розморожене.
3
Плівки на свіжому якісному м'ясі прозорі і світлі. Розріз вологий і глянцевий. Сік, поточний з шматка при розрізі, прозорий, яскраво-червоний.
4
Якщо можливості купити парне м'ясо немає, купіть шматок замороженого м'яса . Подивіться на колір сухожиль і жиру на такому шматку. Якщо сухожилля червоного кольору - м'ясо було заморожено і розморожені неодноразово.
5
Прикладіть палець до шматка замороженого м'яса . Якщо залишився яскраво-червоний слід, значить м'ясо свіже.
6
Подивіться на колір замороженого м'яса . Воно може бути всіх відтінків від світло-рожевого до бордового. Це залежить від віку тварини. Поверхня замороженого м'яса повинна бути матовою і не дуже яскравою.
7
Майте на увазі, що з 1 кг парного м'яса без кісток вийде приблизно 650 г готового продукту. З такої ж кількості м'яса замороженого при приготуванні залишиться 500 г.
8
Купуючи птицю, пам'ятайте, що курки та індички мають рожеву м'якоть, а гуси та качки - червону. У свіжої птиці м'ясо пружне, глянсове, злегка вологе.
9
Зверніть увагу на шкіру птиці. Вона повинна бути світлою, блискучою, без синяви і завітрювання.
Зверніть увагу
Мийте м'ясо перед приготуванням водою, нагрітою до 25-30 градусов.Мороженое м'ясо залиште в скляній або емальованому посуді для розморожування при кімнатній температурі. Чи не заливайте його водою. Воно значно програє у своїх смакових якостях.
Корисна порада
Чим тонше і прозоріше шкіра між крильцем і тілом птиці, тим вона молодша.