Як зберегти здоров'я і красу.

Здоров'я - це найдорожче, що є у людини. А раз людина здорова, то він і красивий. Не буває красивих хворих людей. Так що ж необхідно робити, щоб здоров'я, а значить і краса збереглися?
Інструкція
1
У першу чергу, щоб зберегти здоров'я і красу, необхідно правильно харчуватися. Тому виключіть або обмежте використання дуже жирної і смаженої їжі. Намагайтеся не використовувати рафіновані продукти. Обмежте використання цукру та продуктів з нього. Дотримуйтеся правила: у їжі має бути 60% натуральних продуктів - фруктів і овочів, 20% - білків, а інші 20% повинні складатися з натуральних крохмалів, натуральних цукрів і пісних масел.
2
Обмежте алкоголь. Ні до чого хорошого, окрім хворої печінки, захоплення алкоголем не призводить. Від звички курити також слід позбутися.
3
Природно, не вживайте продукти з різними шкідливими добавками, такими як стимулятори росту, консерванти та інше.
4
Завжди створюйте для себе фізичні навантаження. Візьміть за правило 5 кілометрів щодня проходити або пробігати. Постарайтеся щодня робити хоч 15 хвилин дихальні вправи для гарної роботи легенів.
5
Намагайтеся гартувати себе і своїх дітей. Влітку обов'язково купайтеся у відкритих водоймах, щоб «набратися» засмаги і здоров'я на весь рік. Звичайно, в будь-якій справі потрібна міра, але літні купання - це нічим незамінний спосіб загартовування.
6
Раз на тиждень виділяйте для себе день відпочинку. Найкраще його провести на природі, на дачі, в горах, за містом. Але можна пройти в театр, кіно. Як ці дружні походи всією родиною зміцнюють і згуртовують відносини в родині!
7
Не забувайте про косметику. Приємна туалетна вода, хороший дезодорант, крему для обличчя і рук - це все робить ціла армія людей, які трудяться над створенням для людини засобів, що допомагають йому зберегти здоров'я і красу.
8
І ставитеся до цього життя з оптимізмом! Природно, в житті буває всяке - погане і хороше. Але працьовитий і доброзичлива людина все одно зможе знайти себе в такому різношерстому світі. Тому при будь-яких труднощах можна згадати приказку, що «все пройшло, пройде і це», і намагатися жити далі, сподіваючись, що світлого і чистого в нашому житті буде більше з кожним роком.