Як привітати свекруха з 8 березня.

Якщо ви вирішили вийти заміж, то приготуйтеся до того, що в житті з'явиться ще один, дуже важливий людина - це свекруха . Вона може бути гарною чи поганою, але які б відносини у вас не склалися, що не привітати її зі святом можна. Тим більше, якщо це свято - міжнародний жіночий день.
Вам знадобиться
  • гроші і фантазія.
Інструкція
1
Гарненько обміркуйте, що любить свекруха . Може бути їй до вподоби читання книг, в'язання, шиття і т.д. Якщо ви недавно знайомі, то вдало обраний подарунок створить приємне враження, що є важливим моментом у подальших відносинах. А при давнє знайомство з мамою чоловіка, ви можете в невимушеному розмові запитати, чого б їй хотілося (звичайно, за умови, що ви вільно спілкуєтесь).
2
З'ясуйте, чи є у неї хобі. Може бути свекруха збирає статуетки, марки, сервізи і т.д. Захоплюється людина завжди буде шалено радий поповнити свою колекцію. Та й про вас складеться саме позитивну думку, що важливо.
3
Якщо з вашого родичкою ви дружите, то пройдіться разом по магазинах. Може трапитися, що їй щось особливо сподобається. Не пропустіть цей момент, щоб пізніше повернутися в магазин і купити подарунок. У разі ж відсутності взаєморозуміння, вам доведеться розвідати у чоловіка, який презент зробити його мамі. Хочеться цього чи ні, але елементарна ввічливість зобов'язує привітати свекруха зі святом.
4
Також подарунком може стати путівка в санаторій або на курорт (при наявності фінансів, зрозуміло). Швидше за все вона не відмовиться повноцінно відпочити. Крім того, ви можете відпустити з нею свого чоловіка (за його згоди). Напевно такий крок не залишиться без уваги і здасться дуже зворушливим. Адже їй так приємно буде провести час із сином.
5
Не забудьте про квіти. Восьме березня - торжество весни. Кожна жінка в цей день відчуває себе особливою і, звичайно ж, мріє про прекрасне букеті. Тим більше, що квітів не буває багато. І ви не ризикуєте повторитися, навіть якщо хтось вже встиг обрадувати свекруха : чоловік, друг, колега або хтось із родичів.
6
Якщо в сім'ї прийнято відзначати жіноче свято, збираючись за столом, то привітання можна оформити як тост. Підібрати гарні вірші, відзначити позитивні риси характеру, згадати про хороші вчинки - їй безумовно сподобається.