Як накладати біогель.

Сьогодні в який салон не зайди, майже всі майстри манікюру практикують і пропонують клієнткам нову техніку нейл-дизайну - нарощування нігтів біогелем замість лаку. Це найбільш вдала і більш вдосконалена альтернатива гелевому і акриловому нарощування нігтів. І ті, хто вже її спробував, дуже задоволені. Нігті, завдяки вітамінізованої основі біогелю, відновлюються, зміцнюються і швидше ростуть. Так що швидше пробуйте і насолоджуйтеся бездоганним виглядом своїх нігтів.
Вам знадобиться
  • мелкозернистая пилка для нігтів, апельсинова паличка, серветка, рідина для зняття липкого шару, підготовча рідина (обезжириватель), ультрафіолетова лампа, біогель (прозора, основна і Закріплювальні основи)
Інструкція
1
Спочатку необхідно обов'язково відполірувати нігті дрібнозернистою пилкою, знімаючи при цьому верхній шар, тільки не надто глибоко. Це потрібно для того, щоб нігтьова пластина стала гладкою і матовою. Ну і, звичайно ж, не завадить надати звичайної пилкою бажану форму своїм нігтям.
2
Візьміть апельсинову паличку, обмотайте її безворсовой серветкою, обмокніте в рідину для зняття липкого шару з нігтя, і пройдіться в області кутикули, злегка її відсуваючи, протріть вільний край нігтя і під бічними валиками. Тепер обробіть кожен ніготь знежирювачем. Це підготує їх до наступного етапу фарбування і забезпечить більш щільне стикання пластини з біогелем.
3
Спочатку на нігтьову пластину наноситься прозорий біогель одним шаром. Він потрібен для того, щоб запечатати вільний край нігтя або, іншими словами, закріпити торці. Потім покладіть на 2 хвилини нігті під лампу. Нанесіть двома шарами основний колір біогелю, щоразу просушуючи нігті протягом 4 хвилин під ультрафіолетом. Закріплювачем (він може бути матовий або прозорий) наносимо ще один шар і сушимо під лампою ще 4 хвилини. Потім рідиною для зняття липкого шару пройдіться швидкими рухами по всіх пальцях.
Зверніть увагу
Незважаючи на те, що біогель вважається досить міцним матеріалом, тим не менш, він все-таки набагато тендітніші, ніж гель або акрил, тому, виконуючи прання, миття посуду або будь-які інші домашні справи, надягайте господарські рукавички, щоб зберегти манікюр на більш тривалий термін. В іншому випадку, він швидко потріскається.
Корисна порада
Найкраще накладати біогель на нігті вже з готовим манікюром. Він буде триматися приблизно на руках протягом 2-3 тижнів. По закінченню цього часу вам потрібно буде повторити процедуру заново, або зняти біогель спеціальним розчином.