Як залучити фортуну.

Важливо розуміти, що маніпуляції і дії по залученню фортуни, проведені не в той момент, коли потрібно, не принесуть вам успіху. Головне - вибрати період і метод правильно.
Вам знадобиться
  • Визначитися, удача в чому конкретно вам потрібна: особисте життя, гроші, кар'єра.
  • Змінити ваш спосіб життя
Інструкція
1
Важливо чітко розставити пріоритети. Не просіть все і відразу, Фортуна - дама примхлива і не зрозуміє вас. Пам'ятайте, що у кожного, навіть самого невдачливого людини, є періоди, коли він здатний на багато що. Отже, що потрібно зробити. Перше, визначитися з бажаннями. Друге, вибір часу і місця, де і коли ловити вашу удачу. І третє, правильно вибрати і носити ваш талісман.
2
Якщо потрібно залучити удачу в любовній сфері, потрібно почати носити діамант або фіаніт. Недарма говориться, що діаманти - кращі друзі дівчат, це талісман Венери, він підсилює природну привабливість жінки. Чоловікам для зміцнення партнерських відносин необхідно підтримувати й активізувати їх Марс. Для цього підійдуть курси водіння, комп'ютерні курси - в сучасному світі IT і автобізнес - це області підвищеної активності Марса. В астрології цикли Венери і Марса повторюються кожні 8 років, найбільш активні з точки зору відносин роки, це 24 і 32 роки. Удача в любові скоріше прийде до вас у травні або жовтні, цими місяцями управляє Венера. Або в квітні або листопаді - цими місяцями управляє Марс.
3
Якщо вам потрібна удача в фінансах, то носити слід аметист, амітрін, яшму. Якщо ви - чоловік, частіше подорожуйте і допомагайте тим, хто менш удачливий, вчіться, відвідуйте курси. Цикл Юпітера ще довші, ніж цикли Марса і Венери і становить 12 років. Чекайте Великий удачі в 24 і в 36 років, також великі шанси на успіх в березні та грудні - цими місяцями управляє Юпітер.
4
Кар'єра дається тим, хто терплячий і вміє чекати. Цикл Сатурна, керуючого кар'єрою, становить 30 років. Якщо ви не досягли тридцятирічного рубежу, є шанс багато чого поміняти, вплинути на хід подій. Але й після 30 років ви можете багато чого змінити в 37 і в 45 років. Також зверніть увагу на місяці січень і лютий, так як вони управляються Сатурном, вплинути на кар'єру можна і треба щороку. Носіть зелений нефрит і рожевий кварц. Чоловікам допоможе хобі, пов'язане з роботами по каменю або по дереву. Всім без винятку показана суглобова гімнастика, вона сильно активізує справи Сатурна.
Зверніть увагу
Періоди затемнень, як Сонячних, так і Місячних, не дуже сприятливі для вирішення питань чи розвитку відносин.
Корисна порада
Для залучення додаткової удачі, можна використовувати і техніку фен-шуй. Приміром, якщо вам необхідні гроші, помістіть фігурку черепашки (або інший рептилії) в північний або південно-східний сектор квартири.