Як перевірити масляний насос. Як перевірити олійною насос на ваз.

Після чергової зміни масла часто виникає проблема: потрібно повернути тиск масла на потрібний рівень. Після того, як це вдається зробити, необхідно перевірити працездатність масляного насоса .
Інструкція
1
Спочатку зніміть масляний насос. Для цього поставте автомобіль на підйомник або заженете на оглядову яму. Від'єднайте від акумулятора проводи й акуратно злийте масло з двигуна. Відкрутіть гайки, які кріплять передню підвіску двигуна до поперечки. Зніміть картер двигуна і насос.
2
Закріпіть масляний насос і відверніть болти, щоб потім зняти клапан тиску масла і приймальний патрубок. Після цього промийте всі деталі за допомогою бензину, потім продміть стисненим повітрям, уважно огляньте кришку і корпус насоса на предмет тріщин, і в разі потреби проведіть їх заміну.
3
За допомогою набору щупів перевірте зазори між зубами шестерень, а також між стінками корпусу насоса . Ці відстані не повинні перевищувати значення в 0,25 мм. Якщо допустимі значення не проходять, замініть шестерню і корпус насоса . Огляньте сітчастий масляний фільтр і масляний піддон.
4
Виміряйте зазор між площиною корпусу і торцями шестерень. Його значення не повинно перевищувати 0,2 мм. Також проведіть завмер між віссю відомої шестерні і самої шестерінкою. Пам'ятайте, що при будь-яких відхиленнях, необхідно провести заміну зношених деталей.
5
Ретельно перевірте редукційний клапан на наявність пошкоджень і різних забруднень, відкладень, які можуть привести до заїдання. Приділіть увагу пошуку корозії. Також приберіть все забоіни і задирки, які приведуть до зниження тиску в системі. Перевірте пружність пружини даного клапана і зберіть все в зворотній послідовності, встановивши спочатку в корпус насоса вал і шестерню, а потім кришку корпусу.
6
Змастіть всі деталі насоса моторним маслом, що продовжить їх термін служби. Після складання проверніть провідний валик рукою. Шестерня повинна обертатися плавно і без жодних зусиль.