Як зробити костюм петрушки. Костюм петрушки своїми руками.

Озорной Петрушка - один з найулюбленіших образів для створення маскарадного костюма. Зробити такий костюм самим зовсім нескладно.
Вам знадобиться
  • - різнокольоровий атлас
  • - ковпак
Інструкція
1
У вашої дитини гряде костюмоване свято, а бути зайчиком він не хоче? Зробіть йому костюм веселого Петрушки, і нарядите свого шибеника. Якщо ви вмієте шити, то це прекрасний спосіб продемонструвати свою майстерність. З атласу зшийте сорочку під пояс, широкі шаровари і ковпак. Посадіть все на підкладку з бавовняної тканини, щоб костюм не був занадто «слизьким». Кольори вибирайте найяскравіші, адже Петрушка - радісний персонаж. Не забороняється комбінувати тканини, наприклад, виконати перед костюма з червоної тканини, а спину з синьої з білу смужку. Буде забавно і незвично.
2
Якщо шити не любите або не вмієте - не біда. Можна купити готові штанці і сорочку і декорувати під Петрушку. Обтягніть тканиною великі гудзики, нашейте на сорочку. На ковпак можна пришити крихітні дзвіночки, тоді ваш Петрушка буде мелодійно дзвеніти при ходьбі. Не забудьте нафарбувати Петрушке щічки і дати бубон або балалайку, для завершення образу. Або намалюйте рудої фарбою йому веснянки на носі, це теж весело.
3
Завершать образ червоні чобітки і широкий пояс-кушак. На кінці пояса можна пришити маленькі пензлики. Нехай вас не бентежить, якщо штани і сорочка костюма різних кольорів. Якраз навпаки, так набагато веселіше!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=34UOjXa33iY
Не тільки на новорічний ранок батькам доводиться майструвати карнавальні костюми . Дитячий день народження або ювілей батьків цілком може стати приводом для театралізованої вистави або маленькою костюмованої жарти. Ось тут і доводиться шити костюм, наприклад, Петрушки.
Вам знадобиться
  • Щоб пошити костюм петрушки вам знадобиться тканина червоного, синього і жовтого кольорів, краще, якщо вона буде атласною. Також для ковпака вам знадобиться матеріал для його набивання, це може бути вата. Для прикраси костюма придбайте тасьму, паєтки.
Інструкція
1
Починаємо нашу роботу з викрійки брюк, для цього знімаємо мірки з дитини. Наносячи їх на папір - не забувайте залишати по 2 см. З кожної сторони для шва. Пам'ятайте, що штанини повинні бути різних кольорів-червоного і синього! Штани повинні бути прямими.
2
Докладаємо нашу тканину до ескізу і вирізаємо деталь брюк. Також проробляємо і з другої штаниною. Після цього зшиваємо деталі.
3
Приміряємо і підганяємо брюки по потрібному розміру.
4
Пришиваємо тасьму трохи вище колін, оформляємо брюки паєтками.
5
Тепер приступаємо до сорочки. Зшийте стандартну сорочку, використовую тканину жовтого кольору, оформіть її тасьмою по рукавах, по всій сорочці пришийте паєтки.
6
Тепер приступаємо до ковпака. Візьміть звичайну шапку дитини. З тканини різних кольорів виріжте смужки шириною близько 5 см. І пришити їх по окружності шапки, чергуючи кожен колір.
7
Після цього зробіть викрійку у вигляді трикутника, не забудьте припуски на шви.
8
почергове виріжте деталі з різних тканин, зшийте краю.
9
Набейте конуси ватою або іншим матеріалом, щоб трималася форма.
10
Сшейте їх, після чого конуси потрібно пришити до головного убору і прикрасити паєтками. З тканини різних кольорів вирізаємо по дві клаптика круглої форми, зшиваємо дві деталі між собою, набиваємо ватою і пришиваємо до конусам.
11
Не забуваємо і про пояс. З залишилася тканини конструюємо кушак, оформляємо його тасьмою. Костюм готовий!