Як збільшити термін служби акумулятора. засіб по збільшенню терміну служби акумулятора.

Автомобільний акумулятор - це пристрій, що виробляє електрику, необхідну для руху авто. Термін служби акумулятора в автомобілі великою мірою залежить від того, як відбувається експлуатація не тільки самої батареї, а й транспортного засобу в цілому.
Інструкція
1
Слідкуйте за рівнем електроліту, який не повинен опускатися нижче норми, а його щільність повинна чітко відповідати сезону експлуатації. Доведіть щільність до потрібного рівня за допомогою стаціонарного зарядного пристрою.
2
Регулярно перевіряйте ступінь зарядженості, яка залежить від реле-регулятора. Справне реле підтримує напругу на рівні від 13,8 до 14,4 Вольт. Також зверніть увагу на справність електропроводки в усьому автомобілі - неправильні підключення і додаткові прилади також погано впливають на термін експлуатації акумулятора .
3
При тривалому русі по трасі робіть періодичні зупинки, для того щоб виключити перезарядку і закипання акумулятора . Закипання в свою чергу веде до випаровування води і зменшенню електроліту. При пересуванні в місті, особливо при довгому стоянні в пробках, акумулятор навпаки може розрядитися.
4
Намагайтеся заводити двигун якомога швидше. Пам'ятайте, чим легше пуск мотора, тим легше і акумулятору. Такий спосіб запуску запобіжить глибокий розряд батареї, по причині того, що стартеру при включенні запалювання потрібно струм в сотні ампер.
5
Регулярно ставте акумулятор на підзарядку малим струмом, який становить близько 1-2 Ампер. Проводите таку процедуру не рідше одного разу на місяць, і це допоможе продовжити термін служби приладу приблизно на рік. При гаражному зберіганні автомобіля в зимову пору року залиште акумуляторну батарею всередині машини, попередньо знявши клеми, але ні в якому разі не зберігайте його окремо в теплому приміщенні.
6
Пам'ятайте, що залишати батарею на морозі загрожує виходом її з ладу, вона просто замерзне, і кристали льоду зруйнують її. Завжди акуратно знімайте акумулятор з автомобіля, бо будь-яке перекидання і подальший слив електроліту приводять до того, що пластини перемикаються між собою і акумулятор приходить в непридатність.