Як прикрасити коридор.

Саме з коридору починається квартира. Передпокій може красномовно розповісти про побут господарів будинку. Тому, щоб ви з радістю поверталися додому і з гордістю приймали гостей, ваш коридор повинен виглядати затишно і красиво. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - предмети меблів: стіл, лава і так далі;
  • - підлогове покриття: ламінат, паркет, ленолеум - на ваш вибір;
  • - шпалери, фарба або дерев'яні панелі для оформлення стін;
  • - сімейні фотографії в рамках;
  • - для оформлення стелі - підвісні та натяжні стелі;
  • - світильники.
Інструкція
1
Попередньо продумайте загальний дизайн коридору . Він повинен перебувати в гармонії з усією обстановкою квартири. Правильно підберіть матеріали для оздоблення. В якості статевого покриття найкраще підійдуть керамограніт, лінолеум, наливні підлоги. Для стін краще пластикові панелі, шпалери, що миються, фактурна штукатурка. Врахуйте, що в коридорі - найбільше скупчення бруду. Тому всі поверхні повинні легко митися і, напевно, не варто використовувати білий колір.
2
Викладіть підлогу в коридорі обраним покриттям. Наклейте шпалери або укладіть панелі на стіни. Колір підлоги, стін і стелі повинен відповідати стилю оформлення всього коридору . Якщо вам потрібно візуально збільшити простір коридору , то краще вибирати світлі тони. Щоб створити більший затишок, зупиніться на теплих і м'яких відтінках. Змонтуйте натяжні стелі. Для них не потрібно попередньо готувати поверхню, і служити вони будуть багато років. Обов'язково заздалегідь продумайте освітлення. І на етапі монтажу встановіть в натяжна стеля декілька світильників.
3
Після завершення опоряджувальних робіт можна приступити до розстановки меблів. Якщо хол досить просторий, посередині поставте маленький столик. Не варто забувати про обов'язкові предметах меблів - шафах і вішалках для верхнього одягу, стійках для взуття. В шафах також зберігатимуться засоби по догляду за одягом та взуттям. Меблі краще підбирати з дзеркальними дверцятами. Це дуже зручно і допомагає візуально розширити простір.
4
Стіни передпокою додатково освітите кількома бра. Адже для комфортного пересування по квартирі в коридорі повинно бути досить світло. Розвісьте сімейні фотографії по всьому коридору. Тільки не розташовуйте їх один біля одного. Вони повинні не стільки привертати увагу, скільки створювати загальну картину затишку.
5
На стіну можете повісити полку для капелюхів, шапок і парасольок. Підберіть полку, близьку по дизайну до всієї решти меблів. Вона повинна вписуватися в задуманий інтер'єр. І обов'язково знайдіть місце для невеликої лавки або банкетки, щоб вам і решті домочадцям було зручно одягати взуття.
Зверніть увагу
Підлогове покриття не повинно бути слизьким, щоб навіть в темряві ви могли безпечно пересуватися по квартирі. Тому від глянсової плитки варто відмовитися - велика ймовірність травми. Краще використовувати плитку з шорстким покриттям.
Корисна порада
Якщо ви хочете оформити коридор оригінально, ні в якому разі не використовуйте для стелі шпалери або фарбу.