Як заповнити грін-кард.

Грін- кард (Green Card) - імміграційна віза, що дає іноземцю можливість легально жити і працювати в Америці. Володар Грін- кард має право перевезти дружину (а) і дітей, вільно виїжджати з країни і в'їжджати в неї. Через 5 років можна подавати документи на отримання громадянства. Щорічно конгрес США виділяє 50000 віз для країн, вихідці з яких складають невеликий відсоток від загального населення Сполучених Штатів. Ця програма називається «Лотерея Грін Кард» і проводиться один раз на рік восени.
Вам знадобиться
  • - заповнити анкету;
  • - записати номер заявки.
Інструкція
1
Ім'я, Фамілія.В полі «а» вкажіть своє прізвище. В полі «b» - ім'я. Поле «з» має на увазі вказівку другого імені (якщо воно у вас є). Якщо його немає, залиште поле порожнім. У віконці "No Middle Name" поставте галочку і перейдіть до другого пункту.
2
Дата рожденіяВ полі «а» напишіть дату народження, в полі «b» - місяць, у полі «с» - рік вашого народження.
3
Ваш полВ цьому пункті вкажіть ваш пол (Female - жіночий, Male - чоловічий).
4
Місто рожденіяТут ви побачите єдине поле, куди потрібно буде ввести місто, в якому ви народилися (або населений пункт). Якщо у ваших документах немає цієї інформації, чи не заповнюйте поле і поставте галочку в нижньому віконці «Birth Сity Unknown».
5
Країна рожденіяЕслі країни вже не існує, вкажіть сучасну назву держави. Наприклад, якщо ви народилися в Радянському Союзі (у Москві, Санкт-Петербурзі і т.д.,), напишіть - Russia (Росія) і т.д.
6
Допущена чи країна, де ви народилися, до лотерееЕслі ви народилися в країні, яка приймає участь у лотереї, нічого не міняйте в даному пункті. Якщо країна вашого народження не приймає участі в лотереї, вас допустять у двох випадках: якщо ваша друга половина народилася в країні, що приймає участь у лотереї, або якщо ваші батьки народилися в даній країні.
7
Ваша фотографіяВам потрібно буде завантажити фотографію, відповідну правилами лотереї.
8
Ваш поштовий адресЗдесь потрібно вказати поштову адресу, куди прийде повідомлення про виграш. 8а: Прізвище та імя.8b: Рядок для адреси - Впишіть місто, область, країну і індекс. Якщо адреса не поміщається, перенесіть інформацію в поле 8c.8c: Це поле для інформації, що не помістилася у попередньому. Якщо ж все помістилося, залиште його пустим.8d: Город.8e: Область (область, край, округ і т.д.) 8f: Вкажіть ваш поштовий індекс. Якщо індексу немає, поставте галочку перед «No Postal Code/Zip Code» .8g: Країна.
9
Країна прожіваніяУкажіте країну, в якій ви проживаєте.
10
Номер телефонаУкажіте номер вашого телефону (він повинен бути в міжнародному форматі).
11
Ваш e-mailУкажіте адресу вашої електронної пошти.
12
Ваше образованіеЗдесь будуть запропоновані рівні освіти. Виберіть відповідний рівень освіти (середня освіта, вища і т.д.)
13
Сімейний положеніеУкажіте ваше сімейне становище. Виберіть один із зазначених варіантів (незаміжня, заміжня і т.д.).
14
ДетіУкажіте кількість дітей у віконці. Якщо у вас немає дітей, просто поставте «0».
15
Далі натисніть «Continue». Відкриється сторінка з вашими даними. Ви зможете все перевірити. Якщо все правильно, натисніть кнопку «Submit Entry». Якщо ви виявили помилки у першій частині, натисніть «Go Back to Part 1». Якщо ви знайшли помилки в другій частині, натисніть кнопку «Go Back to Part 2».
16
Після натискання «Submit Entry», відкриється сторінка, де буде вказано, що заявка успішно відправлена. На цій сторінці ви побачите номер вашої заявки (Confirmation Number). Обов'язково його запишіть! По ньому після 1 травня ви дізнаєтеся, виграли ви Грін- кард чи ні.
Зверніть увагу
Від правильного заповнення анкети Грін-кард залежить 90% рішення на вашу користь.
Корисна порада
Корисна інформація представлена на сайті - http://eamerica.ru/green-card.phpЗаполнить заявку на участь у лотереї можна на сайті - www.dvlottery.state.gov