Як знайти адмінку.

Для вирішення деяких задач іноді виникає необхідність знаходження панелі для управління сайтом, або скорочено адмінки, через яку команда адміністраторів виконує дії з управління сайтом. Її зовнішній вигляд і структура, а також стандартне розташування залежать від системи управління вмістом. Дана система відіграє для сайту дуже важливу роль.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма reiluk.
Інструкція
1
Щоб виявити адміністраторську панель управління сайтом, в першу чергу необхідно дізнатися тип CMS (системи управління вмістом), якщо така є. Для цього існує безліч способів. Але кращим варіантом буде використання спеціального сервісу, що дозволяє визначити тип системи управління сайтом через інтернет шляхом введення в спеціальну адресну рядок домену.
2
Перейдіть по цьому посиланню http://2ip.ru/cms/. Далі введіть назву домена або IP адреса, на якому розташовується сайт. Натисніть на клавішу "Знайти". Система після перевірки видасть вам дані.
3
Якщо сайт був створений за допомогою системи управління вмістом, то знайти админку можна шляхом ручного підбору, використовуючи самі всілякі варіанти. Наприклад, вводите/administrator/,/login.php/,/admin/index.php/,/admin/,/login/і т.д. Варіантів безліч.
4
Якщо і цей спосіб не допоміг виявити админку , спробуйте дізнатися її за допомогою програми reiluk, попередньо скачавши її з інтернету за посиланням http://reiluke.i.ph/blogs/reiluke/2008/11/09/web-admin-login-finder/. Далі встановіть програму на комп'ютер. Намагайтеся встановлювати все в каталог диска «С», тому що всі логи зберігаються саме в цю категорію.
5
Після установки програми на комп'ютер відкрийте завантажити архів. Якщо з'явиться повідомлення з проханням ввести пароль, то в спеціальному полі напишіть www.reiluke.i.ph. Тепер відкрийте .exe файл, і у вікні, введіть посилання на потрібний сайт. Знизу відкриється список, де будуть вказані всі необхідні вам дані. Як бачите, знайти панель управління сайтом не так складно. Практично будь-яка проблема в інтернеті вирішувана, просто треба знати певні методи.
Знайти потрібний сайт з першої спроби не завжди можливо. Людина перегортує безліч непотрібних сторінок і в результаті забуває, що шукає. Для успішної роботи необхідно вміти вибирати головне і дотримуватися певної схеми пошуку в інтернеті.
Інструкція
1
Щоб знайти потрібний сайт необхідно визначитися з темою. Чітко поставити завдання, усвідомити, з якою метою ви шукайте: для дисертації або розважитися. Після того як ви сформулюєте проблему, стане можливо в пошуковому запиті задати параметри: ігри, відео, форум інтелектуалів.
2
Найкраще шукати сайт за назвою - заощадите час. Дивіться, щоб не потрапити до посередників. Звертайте увагу на електронну адресу, особливо, якщо маєте справу з покупками або переказами грошей на рахунок. Не вказуйте номера банківських карт, нібито для того, щоб перейти на потрібний сайт .
3
Захотілося вам висловити свою радість на сторінках інтернету або просто скоротати час на роботі - шукайте по ключовим словам. Найкраще, недовго думаючи, ввести запит, наприклад, "форуми перекладачів" чи "шліфувальне обладнання". Зверніть увагу на збірні статті, де наведені приклади популярних сайт ов по зазначеній темі і дані посилання. Читаєте, вибираєте, що підходить саме вам, заходите і користуєтеся.
4
Інший критерій залежить від того, чи бажаєте ви безкоштовно скористатися послугами, який сайт надає або готові розлучитися з грошима, для отримання необхідного товару, починаючи від незначної інформації та закінчуючи складною відеотехнікою. Якщо вам неважливо, скільки потрібно заплатити - відкриваєте першу ліпшу сторінку, яку видала пошукова система, дивіться, що вам пропонується. У разі, коли з грошима розлучатися не хочеться, додаєте в запит слово «безкоштовно», отримуєте ряд потрібних сайт ов, вибираєте єдиний.
5
Буває, що посилання на потрібний сайт приходить з незнайомого адреси на електронну скриньку. У листі дано перелік саме тих послуг, який ви шукайте. Для вашої ж безпеки, відправте користувача в спам, посилання не відкривайте, нічого крім вірусів ви в ній не знайдете.
Корисна порада
Увага, терпіння і спостережливість - запорука успішного пошуку потрібного сайту.