Як робити бездротові мережі.

Розвиток інтернет-технологій у всьому світі, як спочатку і очікувалося, йде дуже швидкими темпами. Тому ніхто особливо не дивувався, коли практично в кожному ресторані, готелі, а також у багатьох інших громадських місцях, навіть на вулиці, з'явилася можливість бездротового доступу в інтернет. Підключитися до інтернету можна і у себе вдома. Але дуже часто у недосвідчених користувачів виникають проблеми з підключенням до Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - бездротової модем, або вбудований на комп'ютері.
Інструкція
1
Для того щоб підключити бездротову технологію Wi-Fi, активізуйте на вашому ноутбуці або на персональному комп'ютері систему розпізнавання мережі Wi-Fi, якщо ви перебуваєте в зоні її дії. При безперебійній роботі служби безпроводового настроювання на вашому комп'ютері відразу відобразиться сигнал виявлення нового бездротового з'єднання. Це і буде Wi-Fi.
2
Натисніть на значок з'явилася мережі на «Панелі задач». Перед вами відкриється вікно, де буде запропоновано виділити бездротову мережу, до якої ви хочете підключитися. Виберіть Wi-Fi і клікніть на кнопку «Підключення». Процес підключення до мережі Wi-Fi запущений. Часу на дану операцію піде не багато. В ході процесу налаштування система буде задавати вам деякі питання, на велику частину яких вам необхідно відповісти: «Так».
3
Після закінчення процесу підключення ви зможете скористатися новою бездротової лінією і вийти в інтернет. Також варто відзначити, що технологія Wi-Fi поширюється у багатьох закладах абсолютно безкоштовно. Як показує практика, досить часто можна побачити в місті громадські місця, де точки доступу Wi-Fi безкоштовні.
4
Як бачите, якщо не відбулося ніяких збоїв, підключення бездротових мереж Wi-Fi є досить простою справою. Однак не можна виключати виникнення різних складнощів. Для їх вирішення достатньо буде зробити телефонний дзвінок вашого оператора. Можна також звернутися в адміністрацію того закладу, де ви здійснюєте підключення до бездротового інтернету. Якщо точки доступу платні, то у вас на особовому рахунку Wi-Fi повинна бути певна сума, або активоване ключ. Також варто відзначити, що часто платні точки доступу набагато швидше, ніж безкоштовні.