Як пов'язати ялинку.

Напередодні нового року полки торгових точок ломляться від широкого асортименту новорічних товарів. І яких тільки розмірів і забарвлень немає. Кожен з нас обов'язково зможе знайти що-небудь за смаком. Але іноді хочеться подарувати собі чи близьким подарунок, зроблений власними руками. В'язана ялинка буде чудовим сувеніром, яка нікого не зможе залишити байдужим. Тим більше, що зробити її досить просто.
Вам знадобиться
  • Пряжа темно - зеленого кольору;
  • Картон або щільний папір;
  • Нитка і голка.
Інструкція
1
На спиці наберіть 25 петельок (можна і більше, якщо хочете велику ялинку, головне, щоб кількість петель було непарним). Пров'яжіть два ряди панчішної в'язкою, тобто з лицьового боку в'яжіть лицьовими петлями, а з виворітного - виворітними. В'яжіть далі і зменшуйте по одній петлі в кожному ряду з кожного боку, до тих пір, поки не залишиться одна петля. Повторіть в'язку ще раз, для того щоб у вас було дві ялинки.
2
З картону або щільного паперу зробіть трикутник такого розміру, як ялинки. Вставте його між ними і зшийте між собою. На маківці залиште петельку, для того, щоб ялинку можна було підвішувати.
3
Прикрасьте в'язану ялинку, використовуючи намистинки, бісер або нитки люрексу.
Зверніть увагу
При виборі пряжі для ялинки, зупиніться краще на зеленій і букльованої, тоді вона буде здаватися пухнастою і на ній не видно буде петель від в'язки.
Корисна порада
Таку ялинку можна використовувати в якості підставки для зберігання різноманітної біжутеріі.Елочку можна зробити будь-якого кольору (не тільки зеленого). Тут дайте волю своїй фантазії.