Як відправити пусте повідомлення. послати порожнє повідомлення вконтакте.

На багатьох сайтах, де від користувача потрібно введення будь-яких даних, в полях введення можна знайти невеликі «похибки», що дозволяють обходити перевірку на правильність і відправляти те, що забажає сам користувач. Наприклад, на популярному сайті ВКонтакте при відправці повідомлення або заповненні у формах імені та прізвища перевіряється, щоб користувач не відправив порожній рядок. Однак і тут є «похибка».
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Зайдіть на свою сторінку на сайті ВКонтакте. Для цього запустіть браузер і в рядку введення назви сайту введіть vkontakte.ru. Далі натисніть Enter. Можливо, вам знадобиться ввести свій логін і пароль на доступ до особистої сторінці. Введіть всі дані, які будуть потрібні. Також варто відзначити, що дана операція здійсненна практично у всіх відомих браузерах.
2
Оберіть знайомого в списку контактів, кого хотіли б порадувати порожнім сполученням . Врахуйте, що не кожен зрозуміє таке повідомлення. Напевно серед ваших друзів знайдеться той, хто оцінить ваші вміння і почуття гумору. Також не варто писати порожні повідомлення в службу підтримки, так як люди займаються роботою, і не варто відволікати їх по таких дрібницях.
3
В поле, куди потрібно набирати повідомлення, замість стандартного «Привіт» наберіть комбінацію символів & # 14. Для цього перейдіть в англійську розкладку і натисніть послідовно Shift + 7, Shift + 3 і цифри 1 і 4. Натисніть на клавішу «Відправити».
4
На оновилася сторінці помилуйтеся результатами своєї праці та комп'ютерної хитрощі. Дочекайтеся реакції одного, і, можливо, він попросить у вас розкриття даного секрету. Все залежить від вашого бажання. В цілому можна сказати, що про даному способі відправки повідомлень знає не так вже й мало користувачів.
5
Для того щоб замість імені і прізвища при реєстрації нового користувача на сайті ВКонтакте відображалися порожні поля, введіть дану комбінацію замість імені і прізвища відповідно. Подібні помилки є на будь-якому сайті, головне - їх знайти. Однак не варто часто займатися такими справами, тому що можна сильно захопитися, і піти по більш серйозним «погрішностей».