Як вибрати лічильник газу.

В даний час на ринку досить багато газових лічильників . Вибрати з усього, що представлено, досить складно. Великою популярністю користуються мембранні, роторні та турбінні газові лічильники. В побутовому секторі набули поширення мембранні лічильники.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно придбати газовий лічильник, керуйтеся метою купити не дешевий, а якісний. Якщо ви придбаєте поганий лічильник, то можуть виникнути проблеми, а саме: неточний облік, невеликий термін служби, короткий міжповірочний інтервал.
2
Сучасний діафрагмовий лічильник повинен бути стабільно точний протягом міжповірочного інтервалу. Втрати тиску газу повинні бути мінімальні. Зазвичай він має захист від несанкціонованого втручання. Хороший лічильник служить 20 і більше років.
3
За номіналом визначаться, яка кількість газу лічильник може змінити. Приміром, у G 1,6 - пропускна здатність від 1,6 до 2,5 куб. м газу, G 2,5 - пропускна здатність від 2,5 до 4,0 куб. м газу. Якщо ви маєте в будинку двох конфорочний газову плиту, то можна використовувати лічильник G 1,6, так як витрата газової плити не більше 1 куб. м газу на годину. Якщо ж мається також газова колонка, то найкраще встановити лічильник G 2,5. У деяких квартирах є ще й додаткові газові прилади, наприклад, опалювальні котли. Обов'язково потрібно врахувати їх витрата. Подивитися дану інформацію можна в паспорті, який додається на кожне обладнання. В результаті, ви можете легко порахувати загальний газовий витрата. Після цього вже можна приступати до вибору лічильника.
4
Установку лічильника можуть робити тільки сертифіковані фахівці. Для того щоб отримати дозвіл на використання газового лічильника, необхідно дотримати досить багато строгих правил. Також варто відзначити, що кожна модель газового лічильника має певні особливості при монтажі. Для монтажу лічильника необхідно вибрати перевірену фірму. Тільки досвідчені фахівці можуть виконати правильно установку.
Сьогодні прилади для вимірювання витрати газу ставлять у багатьох квартирах. Перш ніж встановити газовий лічильник , його слід правильно підібрати. При виборі лічильник а необхідно враховувати його експлуатаційні характеристики, якість виготовлення і ціну.
Інструкція
1
Існує безліч типів газових лічильник ов: роторні, мембранні, турбінні та т.п. В повсякденному побутовому застосуванні найкраще себе зарекомендували мембранні діафрагменні лічильник і.
2
При виборі лічильник а слід враховувати співвідношення ціна/якість. Дешевий лічильник може принести багато клопоту в майбутньому. Незначний термін служби дешевого лічильник а зажадає заміни пристрою через два-три роки, до того ж облік газу може бути неточним, а міжперевірочний інтервал занадто коротким.
3
Якісний прилад для обліку витраченого газу повинен мати такими характеристиками: - стабільність роботи в рамках міжперевірочний інтервалу; - мінімальні втрати тиску; - стійкість до пожеж; - захист від стороннього втручання; - високий експлуатаційний ресурс (20 років і більше) ; - нечутливість до забруднень; - компактність.
4
Лічильники розрізняються між собою за номіналом і пропускної здатності. Так, маркування G 1,6 означає пропускну здатність від 1,6 до 2,5 кубометрів газу, G 2,5 - від 2,5 до 4 кубометрів, G 4 означає пропускну здатність від 4 до 6 кубометрів газу. При наявності плити з двома конфорками вам буде потрібно лічильник G 1,6. Якщо в квартирі є газова колонка, здобувайте лічильник з більшою пропускною здатністю.