Як відкрити секонд - хенд.

Відкриття магазину секонд-хенду - це прибутковий бізнес. Як показує статистика, при правильному виборі місця розташування магазину, закупівлю популярної одягу та вірної цінової політики магазин окупить себе вже через півроку. Як же відкрити секонд-хенд, і яких основних правил потрібно дотримуватися при розвитку цього бізнесу?
Вам знадобиться
  • Гроші на покупку товару, устаткування, оплату персоналу, рекламу та оренду приміщення.
Інструкція
1
Увійдіть в якості індивідуального підприємця в податковій інспекції. Іноді власники секонд-хендів працюють і в формі ПБОЮЛ.
2
Орендуйте приміщення площею 40 квадратних метрів і більше. Згідно зі статистичними даними, саме така площа приміщення вважається оптимальною для продажу одягу. Приміщення краще орендувати в спальному районі або на тій вулиці, що розташована ближче до головного проспекту. Не варто знімати в оренду приміщення в центрі міста, там велика конкуренція, і ваші вкладення у відкриття магазина можуть не окупитися.
3
Закупити обладнання - вітрини, стелажі, вішалки або прості столи і тюки. В середньому потрібно розраховувати, що на один квадратний метр орендованого приміщення вам буде потрібно закупити 10 кілограм одягу, отже, під весь товар доведеться купити і вітрини.
4
Знайдіть оптового постачальника. Бажано, щоб поставки від цього продавця надходили безперебійно, ціни були прийнятними, а товар - в ідеальному стані. Як правило, на місяць перспективний і успішний секонд-хенд купує і продає сто і більше кілограм одягу.
5
Найміть персонал. Вам зажадає касир, охоронець в торговий зал, прибиральниця. Продавців в секонд-хенд зазвичай не наймають, так як покупцям надається право самостійно вибирати товар. Однак у цьому випадку касири повинні бути поінформовані про наявність товару та його асортименті.
6
Розробіть рекламну акцію для вашого магазину. Можна створити листівки або брошури, запустити рекламні ролики в мережі інтернет або по телебаченню. А ось розміщувати рекламу на білбордах і щитах не рекомендується - цей вид реклами може «з'їсти» половину прибутку, він підходить тільки для великих підприємств з великим товарообігом і величезної прибутком. Постарайтеся упаковувати куплений у вас товар у фірмові пакети, це позитивно позначиться на сприйнятті вашого магазину.
Корисна порада
Будьте завжди в русі, регулярно оновлюйте товар, придумуйте нові промо-акції, запрошуйте оптових продавців, і тоді ваш секонд-хенд буде по-справжньому успішним!
Торгівля речами, що носять статус «секонд хенд», - досить специфічний вид бізнесу, який, тим не менш, при розумному підході може приносити своєму господареві відчутний прибуток. Створення торгової точки такого типу не вимагає великих вкладень і приваблює своєю доступністю, тому власниками багатьох із них є люди, які вибрали секонд-хенд в якості свого сімейного бізнесу.
Вам знадобиться
  • - невелике приміщення з невисокою орендною ставкою;
  • - ділові стосунки з одним або декількома оптовими постачальниками продукції класу «секонд-хенд»;
  • - торгове обладнання (примірочна, дзеркала, шафи);
  • - свідоцтво про реєстрацію ІП, касовий апарат, пакет дозвільних документів.
Інструкція
1
Знайдіть вільну площу, на якій ви могли б обладнати магазин секонд -хенд. Керуватися при виборі місця для торгової точки такого типу потрібно двома міркуваннями - по-перше, вам обов'язково потрібно розташувати магазин в людному місці, по-друге, висока орендна плата зробить вашу роботу практично безглуздою. Оптимальний варіант - відкрити точку поблизу від ринку, торгового комплексу або крупного магазин а, орендувавши приміщення, навряд чи привабливе для обладнання бутика чи ресторану. Наприклад, ви можете розташуватися в цокольному поверсі, оренда напівпідвальній площі обійдеться вам явно дешевше.
2
Зареєструйте індивідуальне підприємство, узгодьте своє починання з співробітниками пожежної інспекції та Росспоживнагляду і постарайтеся переконати їх у тому, що ваша діяльність буде абсолютно не небезпечна для населення. Обзаведіться касовим апаратом і укладіть договір на його обслуговування, не порушуйте потім правил роздрібної торгівлі, щоб санкції з боку податкової інспекції не звели нанівець всі ваші зусилля.
3
Закупіть першу партію товару, намагаючись зав'язати з оптовим постачальником тривалі ділові стосунки. Закупівля одягу для секонд -хенда - процедура, що вимагає деякого досвіду і знання специфіки товару. По-перше, потрібно особисто перевіряти вагу закуповується партії одягу (речі для секонд -хендов продаються на вагу), по-друге, потрібно в присутності постачальника оглядати товар і відкимдати негідні речі, ліквідність яких завідомо нульова. Навіть проводячи такі огляди, ви, швидше за все, будете потім списувати досить багато речей, якщо ж закуповувати кота в мішку, то викинути потім доведеться взагалі левову частку товару.
4
Обзаведіться простим торговим обладнанням (примірочна, пара дзеркал, відкриті шафи з вішалками), і розробіть оптимальні принципи мерчандайзингу для свого магазин а. Ваше завдання - вмістити на невеликій площі магазин а якомога більше товару, використовуючи для цього будь-які засоби (аж до картонних коробок). Найбільш привабливі речі при цьому краще виставляти на видні місця, менш же привабливо виглядають одяг можна просто скласти в ящики або на полички шафи. Якщо ціноутворення у вас буде поставлено розумно, то майже на кожен предмет рано чи пізно повинен знайтися свій покупець.
Корисна порада
Непридатні, сильно зношені або пошкоджені речі, які опинилися в закупленої партії, можна не викидати, а у великих кількостях продавати як дрантя - деякі виробничі підприємства погодяться купити їх у вас за низькою ціною.