Як прикрасити подушку.

Набрид звичний вигляд вітальні? Не знаєте, якою б незвичайний подарунок зробити мамі чи подрузі? Значить, тема декорування диванних подушок для вас може бути цілком актуальною. Ними можна освіжити приївся інтер'єр. Дизайнерські подушки - стильний і практичний подарунок. Крім цього, прикраса подушок - ще й цікавий вид творчості, який не потребує професійних навичок в області текстильного дизайну, але який давав незмінно чудовий результат. Витончено прикрашені своїми руками подушки висловлять вашу індивідуальність.
Вам знадобиться
  • - кілька однотонних подушок;
  • - непотрібні клапті тканин;
  • - швейні приналежності;
  • - швейна машина.
Інструкція
1
Кілька однотонних подушок, підібраних за кольором, можна легко перетворити, прикрасивши їх нескладними у виконанні квітами. Використовуйте готові подушки різних кольорів або зшийте наволочки самі. Зробіть з паперу лекала пелюсток різного розміру. Викроїте по них з неосипающейся тканини типу тонкого фетру або штучного велюру кілька комплектів пелюсток (по передбачуваному числу квіточок на подушці).
2
Далі нанизуйте по 4 (або більше) лепесточка на нитку, як показано на малюнку. Стягніть нитку і закріпіть квітка декількома стібками і вузликом. Зробіть таким чином кілька квіток різного розміру. Розташуйте їх на подушках так, як вам підказує ваш смак, і надійно пришийте. Розсипані по подушкам ніжні квіти - маленький куточок весняного саду у вашій кімнаті цілий рік.
3
Із залишків візерункових тканин вийде прекрасна аплікація для декоративної подушки. Мотив аплікації може бути будь-яким. Головне, щоб він поєднувався з іншими елементами інтер'єру та по тематиці, і за кольоровою гамою. До речі, переважні кольори ваших візерункових клаптів можуть підказати сюжет аплікації. Наприклад, з тканин з теплими жовто-помаранчевими принтами може вийти гарне осіннє дерево.
4
Виріжте з тканини темного кольору ствол стилізованого дерева, а з різнокольорових клаптиків - листочки. Розкладіть їх навколо стовбура у формі крони. Приметайте елементи композиції наметочним стібками до тканини наволочки, а потім пристрочите на машинці звичайної рядком, відступаючи від краю елемента приблизно 3-5 мм. Нерівність рядка не зіпсує враження від готової подушки, а, навпаки, підкреслить її рукотворность. Видаліть намітку і отутюжьте готову аплікацію.
5
Якщо ви хочете здивувати незвичайним дизайном подушки своїх домашніх або друзів, сміливо беріться за декорування подушки воланообразним візерунком. Тим більше що його ідея до геніальності проста. Єдине, що вам буде потрібно - посидючість, адже створення такої прикраси для подушки - справа не однієї години.
6
З фетру викроїте безліч кружечків (в якості лекала використовуйте стакан). Зігніть один гурток навпіл два рази. Пришийте отриманий елемент до місця, з якого починається візерунок. Поруч пришийте наступний елемент і таким чином продовжуйте прокладати задуманий візерунок на поверхні подушки. Цей воланообразний малюнок може мати форму смуги, спіралі або великої квітки. Фантазуйте, і отриманий результат вас не розчарує!