Як бронювати авіаквитки.

Коли перед вами постає питання про переліт куди або літаком, будь то на відпочинок або у відрядження, природним є бажання придбати авіаквиток заздалегідь. Це має психологічне значення, змушуючи вас доробляти всі термінові справи і остаточно визначитися з датою вашої подорожі. Так само попереднє бронювання квитка в деяких випадках здешевлює ціну на нього. Як же правильно і дешево забронювати квиток на авіарейс?
Інструкція
1
За допомогою інтернету вивчіть розклад рейсів в сюжеті вас напрямку, визначте найбільш підходяще для вас час авіаперельоту.
2
Оберіть найбільш підходящі умови для бронювання авіаквитків. Існує маса нюансів бронювання, керуючись якими ви замовте саме ті квитки, які вам треба.
3
Намагайтеся бронювати квиток на нічні авіарейси з суботи на неділю. Багато компаній в цей час роблять пристойні знижки на квитки.
4
Як і в попередньому пункті - вартість авіаквитків на рейси в будні в деяких компаніях знижена через невелику завантаженості лінії.
5
Уникайте бронювання квитків на переддень свят, національних урочистостей. Це як знижує шанси забронювати квиток, так і значно підвищує його вартість.
6
Обов'язково вивчайте пропоновані авіакомпаніями «Спецпропозиції». Найчастіше там можуть виявитися такі пропозиції, які підійдуть вам як за ціною, так і по датах перельотів.
7
При міжнародних перельотах бронюйте перельоти «туди-назад». Багато авіакомпаній практикують надання знижок пасажирам, які набувають авіаквитки в обидві сторони.
8
Ніколи не нехтуйте бонусними системами авіакомпаній. Якщо ви часто літаєте, вам просто необхідно брати участь в бонусних програмах авіакомпаній. Ваша історія польотів часто здатна значно скоротити ваші витрати на придбання авіаквитків.
Зверніть увагу
При бронюванні авіаквитків через інтернет, уникайте ті сайти, які пропонують вам для оплати авіаквитка ввести пін-код вашої дебетової карти. Жодна поважаюча себе компанія не попросить вас повідомити їй таку інформацію, бо вона є суто конфіденційною і абсолютно не потрібно продавцю чого небудь.
Корисна порада
Для того щоб збільшити ваші шанси на дешеву і головне, потрібну вам за часом бронь, варто частіше брати участь у всіляких акціях від авіакомпаній. Найчастіше можна натрапити на досить цікаві умови обслуговування пасажирів, активно беруть участь у житті авіакомпанії.